Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak udostępniać pliki w sieci domowej bez hasła w Windows 10

  11.01.2019

  Masz problemy z udostępnianiem plików w sieci domowej w Windows 10? Nie wiesz jak to zrobić? A może udało Ci się udostępnić folder lub plik, ale nie można go otworzyć na innym komputerze, gdyż system prosi o podanie hasła? Zobacz, jak udostępniać pliki w sieci domowej bez użycia hasła.

 2. Jak zmniejszyć wagę i rozmiar zdjęć w Androidzie

  10.01.2019

  Twoje zdjęcia w Androidzie zajmują bardzo dużo miejsca i są w zbyt wysokiej rozdzielczości? Możesz w prosty sposób zmniejszyć wagę zdjęć w Androidzie, a także zmniejszyć im nieco rozdzielczość. W ten sposób będą zajmowały mniej miejsca, praktycznie bez utraty jakości. Jak to zrobić dla wszystkich lub wybranych zdjęć?

 3. Co to jest True Tone w iPhone i jak włączyć tę opcję?

  09.01.2019

  Technologia True Tone jest dostępna w urządzeniach Apple i sprawia, że poziom jasności, intensywność bieli oraz kolory wyświetlane na ekranach iPhone'ów, iPadów i MacBooków Pro są lepiej dostosowane do światła otoczenia. Zobacz, jak dokładnie działa ta funkcja i jak ją włączyć.

 4. Jak włączyć tryb ciemny w Chrome Canary w Windows 10

  08.01.2019

  Google wprowadził do swojej przeglądarki Chrome tryb ciemny. Póki co opcja jest dostępna tylko dla osób testujących Chrome w wersji Canary. Zobacz, jak zainstalować Chrome Canary i jak włączyć tryb ciemny.

 5. Prezent dla gracza to wyzwanie. Co wybrać dla miłośnika e-sportu?

  08.01.2019

  Laptop, klawiatura, myszka, gra – to pierwsze skojarzenia, jakie przychodzą do głowy osobom zastanawiającym się, jaki prezent sprawić graczowi. Przyglądamy się produktom do 100, 200 i 300 złotych, a także laptopom gamingowym.

 6. Jak zrobić podsumowanie 2018 roku na Spotify

  07.01.2019

  Lubisz podsumowania roku? W takim razie możesz stworzyć muzyczne podsumowanie ubiegłego roku na podstawie historii odtwarzanych utworów w serwisie Spotify. Otrzymasz także playlistę ze setką swoich najczęściej odtwarzanych utworów w ubiegłym roku. Jak to zrobić?

 7. Jak zainstalować YouTube Kids i skonfigurować kontrolę rodzicielską

  04.01.2019

  Twoje dziecko często korzysta z YouTube, ale boisz się, że trafi nie nieodpowiednie filmy? W takim wypadku zainstaluj YouTube Kids, osobną wersję aplikacji YouTube, przeznaczoną dla dzieci.

 8. Jak usunąć autoryzowane aplikacje z konta Instagram

  03.01.2019

  Twoje konto na Instagramie jest połączone z innymi usługami i aplikacjami, co powoduje automatyczne polubienia zdjęć lub innych profili? Zobacz, jak sprawdzić, jakie usługi mają dostęp do twojego konta na Instagramie oraz jak usunąć autoryzowane aplikacje, które mogą wykonywać działania w twoim imieniu.

 9. Jak zrobić kopię paragonu w smartfonie (Android / iOS)

  02.01.2019

  Wszyscy wiemy, że paragon trzeba zachować jako dowód zakupu, aby w razie problemów zwrócić produkt lub oddać go do naprawy w ramach gwarancji. Często jednak gubimy paragony lub stają się one nieczytelne. Warto tworzyć kopie naszych paragonów w smartfonie, gdzie zawsze je szybko znajdziemy.

 10. Jak zainstalować Android 9 Pie na Galaxy S9 i S9+

  31.12.2018

  Android 9 Pie jest już dostępny oficjalnie dla urządzeń Galaxy S9 i S9+ od Samsunga. Nowa aktualizacja wprowadza nie tylko uaktualnioną wersję systemu Android, ale także nowy interfejs OneUI. Zobacz, jak zainstalować Androida 9 w Galaxy S9 i S9+.

 11. Jak klonować aplikacje w MIUI 10, aby logować się na osobne konta

  28.12.2018

  Chcesz zalogować się na dwa konta w wybranej aplikacji, ale nie posiada ona takiej funkcji? W takim wypadku musisz skorzystać z funkcji klonowania aplikacji. Klonowanie pozwala utworzyć oddzielną kopię wybranej aplikacji, w której możemy zalogować się na osobne konto. MIUI 10 ma taką funkcję wbudowaną w system. Jak z tego skorzystać?

 12. Jak wyciszyć relacje wybranych osób na Facebooku

  27.12.2018

  Nie chcesz widzieć relacji na Facebooku udostępnianych przez niektóre osoby? Nie musisz usuwać tych osób ze znajomych. Możesz wyciszyć ich relacje, dzięki czemu udostępniane przez nich materiały w relacjach nie będą dla Ciebie widoczne. Jak z tego skorzystać?

 13. Jak wyłączyć autoodtwarzanie filmów na ekranie głównym YouTube

  21.12.2018

  Aplikacja mobilna YouTube automatycznie odtwarza filmy na ekranie głównym. Wystarczy otworzyć aplikacje, a filmy na liście polecanych czy subskrybowanych kanałów będą w trakcie przewijania automatycznie odtwarzane. Jak to wyłączyć?

 14. Jak połączyć telefon z komputerem z Windows 10 (Android)

  20.12.2018

  Chcesz mieć dostęp do swoich danych w telefonie z poziomu komputera? W Windows 10 znajdziesz opcję „Twój telefon”, która pozwala odbierać i wysyłać SMS-y z telefonu na komputerze, a także przeglądać najnowsze zdjęcia ze smartfona bez konieczności samodzielnego ich przesyłania do komputera. Jak z tego skorzystać?

 15. Jak przypiąć grupy do ulubionych na Facebooku

  19.12.2018

  Jeśli należysz do wielu grup na Facebooku, to z czasem może być Ci trudno znaleźć te, które są dla Ciebie najważniejsze. Z pomocą przychodzi funkcja skrótów oraz przypinania grup, dzięki którym możemy na Facebooku dodać wybrane grupy do ulubionych i mieć do nich zawsze szybki dostęp. Jak z tego skorzystać?

 16. Jak naprawić błąd 0x80080005 w Windows Update przy wyszukiwaniu aktualizacji

  18.12.2018

  Błąd 0x80080005 uniemożliwia Ci sprawdzenie aktualizacji w Windows 10 oraz pobranie i zainstalowanie ich przez Windows Update? Niestety, problem ten zdarza się pojawiać u użytkowników i całkowicie uniemożliwia on zarówno pobieranie jak i instalowanie aktualizacji systemowych. Zobaczmy, jak go naprawić.

 17. Jak powiększyć czyjeś zdjęcie profilowe na Instagramie

  17.12.2018

  Instagram nie pozwala powiększać zdjęć profilowych innych użytkowników. Jeśli chcesz zobaczyć czyjeś zdjęcie profilowe w większym rozmiarze na Instagramie, to musisz skorzystać z innego rozwiązania, które pozwoli Ci wyświetlić fotografię w wyższej rozdzielczości. Jak to zrobić?

 18. Jak wysyłać animowane GIFy w Messenger Lite

  14.12.2018

  Messenger Lite umożliwiał do tej pory odbieranie otrzymanych animacji GIF, ale nie pozwalał na ich wyszukiwanie i wysyłanie. Nowa wersja aplikacji dodała jednak wsparcie dla funkcji wysyłania GIFów. Musimy jednak je wyszukać i wysłać za pomocą klawiatury lub wskazać bezpośrednio z pliku. Zobacz, jak dodać szybkie i wygodne wysyłanie GIFów w Messenger Lite.

 19. Jak zmienić nazwę użytkownika na Instagramie

  13.12.2018

  Instagram pozwala zmienić nazwę użytkownika (nick), a także imię nazwisko, które wyświetlane jest po wejściu na nasz profil. Wszystkich zmian możemy dokonać w ustawieniach aplikacji. W tym poradniku pokazujemy, jak szybko zmienić swoją nazwę użytkownika, a także imię i nazwisko na profilu. Wprowadzenie zmian jest całkowicie bezpieczne i nie powoduje utraty obserwatorów.

 20. Jak wyłączyć wstrzymywanie filmów na YouTube podczas odtwarzania w tle

  12.12.2018

  YouTube od pewnego czasu automatycznie zatrzymuje filmy odtwarzane w tle, gdy nie wykryje naszej obecności w serwisie. Pojawia się informacja, że film został wstrzymany i zapytanie, czy chcemy oglądać dalej. Dopiero po kliknięciu w przycisk „Tak ” wznawiane jest odtwarzanie. Jak to wyłączyć?

 21. Jak wyłączyć automatyczne aktualizacje Fortnite na komputerze

  12.12.2018

  Fortnite domyślnie aktualizuje się automatycznie po uruchomieniu Epic Games Launcher. Jeśli jednak mamy słabe lub limitowane łącze, to możemy preferować aktualizacje ręczne, które wywołamy samodzielnie w odpowiednim czasie. Aby tak było, musimy najpierw wyłączyć automatyczne aktualizacje gry w ustawieniach Epic Games Launcher. Jak to zrobić?

 22. Jak wysyłać wiadomości głosowe na Instagramie

  11.12.2018

  Wiadomości głosowe trafiły do aplikacji Instagram. Użytkownicy mogą teraz nagrywać notki głosowe z poziomu Instagramu, a następnie wysyłać je za pomocą wiadomości prywatnyc, czyli Direct. Jak to działa?

 23. Jak przywrócić starą wersję Epic Games Launcher do Fortnite

  10.12.2018

  Epic Games Launcher po aktualizacji wygląda zupełnie inaczej, ma nowy interfejs i oferuje funkcje sklepu, w którym możemy kupować gry. Jeśli jednak wolisz stary launcher do uruchamiania Fortnite, to możesz przywrócić starą wersję Epic Games Launchera. Jak to zrobić?

 24. Jak sterować muzyką Spotify podczas nawigacji w Mapach Google

  07.12.2018

  Lubisz słuchać muzyki w trakcie jazdy samochodem i korzystasz z nawigacji w Mapach Google? Możesz sterować muzyką ze Spotify, Apple Music i Muzyki Google bezpośrednio z poziomu ekranu nawigacji. Jak to zrobić?

 25. Co to są kolekcje na Facebooku i jak je tworzyć z zapisanych linków

  06.12.2018

  Jeśli zapisujesz sporo linków na Facebooku w zakładce "Zapisane", to warto zapoznać się z funkcją Kolekcji. Umożliwia ona organizowanie wszystkich swoich zapisanych linków w tematyczne listy, dzięki czemu możemy wprowadzić nieco więcej ładu i porządku do swojej listy ulubionych treści.

 26. Jak wyłączyć autoodtwarzanie kolejnego filmu na Facebooku

  05.12.2018

  Facebook po obejrzeniu filmu odtwarza automatycznie następny, wyświetlając jego podgląd w oknie "Kolejny film". Działa to tak samo, jak na YouTube, gdzie filmy są automatycznie odtwarzane jeden za drugim. Jak to wyłączyć?

 27. Jak automatycznie włączyć tryb ciemny w Windows 10 o danej porze dnia

  04.12.2018

  Windows 10 nie posiada funkcji automatycznego przełączania między trybem jasnym a ciemnym w zależności od pory dnia. Jest jednak sposób na to, aby taką funkcję dodać do systemu. Dzięki temu po wybiciu konkretnej godziny system automatycznie włączy tryb ciemny lub jasny. Jak to zrobić?

 28. Jak usunąć niebieskie strzałki z ikon folderów i plików w Windows 10

  03.12.2018

  Na plikach i folderach wyświetla się ikona z niebieskimi strzałkami? Oznacza to, że wybrane foldery lub pliki podlegają kompresji, czyli zajmują mniej miejsca na dysku niż normalnie. Dlaczego tak się dzieje i co zrobić, aby ukryć niebieskie strzałki? Zobaczmy.

 29. Sony Xperia XZ3 – potężna bestia w eleganckim stylu

  03.12.2018

  Sony wypuściło na rynek prawdziwą gratkę dla wszystkich wielbicieli rozrywki na najwyższym poziomie. Sony Xperia XZ3 to niezwykle wydajny sprzęt, a przede wszystkim pierwszy smartfon producenta z wyświetlaczem OLED i znakomitym dźwiękiem. 

 30. Jak grać w Fortnite na iPhone w 60 FPS

  30.11.2018

  Fani mobilnego Fortnite mogą teraz grać w 60 klatkach na sekundę. Zakładając, że mają wybrany model iPhone'a, który posiada opcję wyświetlania gry w takiej ilości klatek na sekundę. Zobacz, które modele iPhone'a są kompatybilne i jak włączyć w nich wyświetlanie Fortnite w 60 FPS.