Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak włączyć tryb ciemny w Viber

  06.03.2019

  Przeszkadza Ci biały interfejs aplikacji Viber? Trudno używać jej w nocy lub w ciemnych pomieszczeniach? Skorzystaj z nowego trybu nocnego, który zmienia kolory aplikacji na ciemne.

 2. Jak przekonwertować PDF na JPG

  06.03.2019

  Potrzebujesz dokonać konwersji dokumentu PDF na JPG, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Są na to dwa proste sposoby.

 3. Jak ustawić kropkę zamiast przecinka na klawiaturze numerycznej w Windowsie

  05.03.2019

  Chcesz zmienić działanie klawiatury numerycznej, aby wstawiana była kropka zamiast przecinka? Możesz to zrobić poprzez zmianę ustawień układu klawiatury oraz opcji regionalnych w systemie.

 4. Jak włączyć ciemny motyw w nowym Messengerze

  04.03.2019

  Przeszkadza Ci nadmiar białego koloru w nowym wyglądzie Messengera? W takim razie nowa funkcja jest dla Ciebie! Messenger posiada teraz tryb ciemny (nocny), który umożliwia przełączenie całego motywu aplikacji na ciemny. Jak z tego skorzystać?

 5. Jak używać systemu znaczników (pingów) w Fortnite

  01.03.2019

  W Fortnite pojawił się system oznaczania miejsc, broni, przedmiotów i przeciwników, wzorowany na Apex Legends. Zobacz, jak skorzystać z tego systemu i jak oznaczać różne rzeczy na ekranie dla swoich członków drużyny.

 6. Jak usunąć aplikacje systemowe w Windows 10 za pomocą O&O AppBuster

  28.02.2019

  Irytują Cię aplikacje wbudowane w system Windows 10, których nie możesz odinstalować? Istnieje sposób na to, aby je usunąć. Wystarczy program O&O AppBuster.

 7. Jak włączyć szyfrowanie wiadomości i załączników w Gmailu

  28.02.2019

  Chcesz szyfrować wiadomości wysyłane przez Gmail, tak, aby nawet w razie wycieku danych nikt ich nie mógł odczytać? Możesz zabezpieczyć je szyfrowaniem PGP, które do Gmaila można dodać za pomocą rozszerzenia FlowCrypt. Twoje wiadomości i załączniki bez odszyfrowania będą niemożliwe do odczytania, nawet jeśli ktoś wejdzie w ich posiadanie.

 8. Jak odzyskać zamknięte lub usunięte Sticky Notes w Windows 10

  27.02.2019

  Usunąłeś przypadkowo ważną notatkę Sticky Notes? A może po prostu została ona tylko zamknięta i nie wyświetla się na Pulpicie? W Windows 10 możesz odzyskać zarówno zamknięte jak i całkowicie usunięte karteczki. Jak to zrobić?

 9. Jak zrobić jailbreak w iOS 12 (unc0ver jailbreak)

  26.02.2019

  Chcesz wykonać jailbreak w iOS 12, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pokazujemy, które modele iPhone są kompatybilne i na jakich konkretnych wersjach iOS 12 można wykonać jailbreak za pomocą metody unc0ver jailbreak.

 10. Jak odtwarzać dźwięki lub muzykę na Skype i Discord (Soundboard)

  25.02.2019

  Chcesz odtworzyć dowolny dźwiek w trakcie rozmowy na Skype czy Discord, tak, aby rozmówca go usłyszał? Możesz utworzyć tzw. soundboard, w którym przypiszesz dźwięki do skrótów klawiszowych. Wciśnięcie utworzonego skrótu odtworzy dźwięk w taki sposób, aby usłyszał go również rozmówca.

 11. Jak sprawdzić ping i zmienić serwer w Apex Legends (PC, PS4, Xbox One)

  22.02.2019

  Masz lagi w Apex Legends lub często gra rozłącza Cię z serwerem? Możesz zmienić serwer (centrum danych), do którego się łączysz i wybrać ten, który ma najniższy ping oraz najniższą stratę pakietów. Jak to zrobić?

 12. WinRAR z groźną luką bezpieczeństwa! Jak się zabezpieczyć?

  21.02.2019

  W WinRAR odkryto lukę w zabezpieczeniach, która sprawia, że zainfekowane archiwum może wypakować pliki w dowolne miejsce, niezależnie od naszych ustawień folderu docelowego. Ktoś może spreparować archiwum, które np. wypakuje szkodliwe oprogramowanie do folderu autostart w systemie. Jak się przed tym zabezpieczyć?

 13. Jak wyłączyć ikonę Skype dla Windows 10 w obszarze powiadomień

  21.02.2019

  Skype dla Windows 10 wyświetla teraz ikonę w obszarze powiadomień, taką samą, jak zwykły Skype w wersji pulpitowej. Jak to wyłączyć, gdy nie korzystamy z tej wersji Skype?

 14. Jak zmienić swój nick w Apex Legends na PC

  20.02.2019

  Chcesz zmienić swój nick w Apex Legends, ale nie możesz znaleźć tej opcji w ustawieniach gry? Apex Legends wykorzystuje nazwę z konta Origin. Aby zmienić nazwę, trzeba dokonać zmian na swoim profilu EA. Jak to zrobić?

 15. Jak ustawić administratora rozmowy grupowej w Messengerze

  20.02.2019

  W Messengerze możesz ustawić administratora rozmowy grupowej, który kontroluje, kto może dołączyć do rozmowy, a kto nie. Pozostali użytkownicy mogą zapraszać nowe osoby do rozmowy, ale to administrator musi je ostatecznie zatwierdzić. Jak to włączyć i ustawić administratora?

 16. Jak zmienić język na polski w Instagramie

  19.02.2019

  Nie wiesz, jak zmienić język w Instagram? A może aplikacja wyświetla się po angielsku nawet po zmianie języka na polski? Zobacz, jak zmienić język i ustawić Instagram po polsku.

 17. Jak naprawić konto Spotify, gdy wyświetla numer zamiast nazwy użytkownika

  18.02.2019

  Masz problem z nazwą użytkownika na Spotify? Zamiast imienia i nazwiska z Facebooka wyświetla się losowy numer, a twoje zdjęcie jest niewidoczne? To częsty problem u użytkowników, którzy do logowania na Spotify używają Facebooka. Zobacz, jak to naprawić.

 18. Jak wyłączyć zbieranie danych o graczu w Apex Legends

  15.02.2019

  W Apex Legends włączone jest udostępnianie danych, co sprawia, że EA może zbierać dane na temat gracza, takie jak statystyki sprzętu czy informacje o rozgrywce. Jeśli chcesz zachować większą prywatność, to możesz to wyłączyć. 

 19. Jak rozmyć tło podczas rozmowy wideo na Skype

  14.02.2019

  Prowadzisz często rozmowy wideo w miejscu, w którym ktoś może Ci przeszkodzić? A może chcesz po prostu ukryć to, co się znajduje za Twoimi plecami? Nowa funkcja w Skype umożliwia rozmycie tła za naszymi plecami, tak, aby nie było widać niczego poza nasza twarzą i sylwetką.

 20. Jak ustawić ciemny lub kolorowy motyw w Chrome na PC

  13.02.2019

  Czekasz na tryb nocny w Chrome? Możesz zamiast tego ustawić już teraz ciemny motyw, który działa podobnie. Google udostępnił kilkanaście motywów dla Chrome, wśród których znajdziemy taki, który potrafi zastąpić tryb nocny w przeglądarce.

 21. Jak wyciszyć graczy w Apex Legends (PC, PS4, Xbox One)

  13.02.2019

  W każdej grze można znaleźć osoby, które wprowadzają nieprzyjemną lub toksyczną atmosferę. Jeśli trafił Ci się do drużyny gracz, który wszystkich wyzywa, nadmiernie używa znaczników lub nadużywa czatu tekstowego, to warto wiedzieć, że można taką osobę wyciszyć.

 22. Jak zainstalować i oglądać Netflix w Kodi 18

  12.02.2019

  Chcesz oglądać filmy i seriale z Netflix wewnątrz aplikacji Kodi? Da się zrobić. Kodi 18 ma wsparcie dla zabezpieczeń Widevine DRM, więc oglądanie materiałow z Netfliksa jest możliwe. Wystarczy odpowiednia wtyczka.

 23. Jak wyłączyć nakładkę z Discord we wszystkich lub wybranych grach

  11.02.2019

  Chcesz wyłączyć nakładkę ekranową z komunikatora Discord, aby nie wyświetlała się w uruchomionych grach? Możesz ją wyłączyć w ustawieniach Discorda dla wszystkich lub wybranych gier. Jak to zrobić?

 24. Jak naprawić Apex Legends, gdy gra nie uruchamia się

  11.02.2019

  Masz problemy z uruchomieniem Apex Legends? Gra nie chcę się uruchomić lub wyświetla błąd z usługi Easy Anti-Cheat? Pokazujemy kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu.

 25. Jak sprawdzić, czy nasze hasła wyciekły (Chrome)

  08.02.2019

  Obawiasz się, że twoje hasła mogły wyciec, ale nie wiesz, które dokładnie? Rozszerzenie Password Checkup od Google poinformuje Cię o konieczności zmiany hasła, gdy spróbujesz zalogować się za pomocą danych, które wyciekły i trafiły do publicznych baz danych.

 26. Jak uruchomić Steam w Windows XP i Vista po 1 stycznia 2019

  07.02.2019

  Masz Windows XP lub Vistę i chcesz korzystać ze Steama? Niestety, Steam od 1 stycznia 2019 r. nie wspiera już tych systemów i nie uruchamia się na nich. Istnieje jednak sposób na to, aby pobrać i uruchomić starszą, wciąż kompatybilną wersję Steama na XP i Viście. Jak to zrobić?

 27. Jak włączyć licznik FPS w grach na Origin

  06.02.2019

  Chcesz sprawdzić liczbę klatek na sekundę w grach na Origin, ale nie chcesz instalować dodatkowych programów? Origin posiadany wbudowany licznik FPS, który możemy włączyć w każdej grze na tej platformie. Jak z tego skorzystać?

 28. Jakie parametry powinien mieć dobry laptop gamingowy?

  05.02.2019

  Wybór laptopa dla gracza to nie lada wyzwanie. Wymagania, jakie stawia się laptopom gamingowym, są przecież znacznie większe niż ma to miejsce w przypadku klasycznych komputerów osobistych. Na co zwrócić uwagę, kupując laptop przeznaczony do grania? Jakie są plusy i minusy laptopów gamingowych w porównaniu do komputerów stacjonarnych? Czy da się kupić dobry laptop gamingowy poniżej 3 tysięcy złotych? Sprawdź w dzisiejszym artykule.

 29. Jak zwiększyć FPS w Apex Legends i dostosować ustawienia

  05.02.2019

  Chcesz zwiększyć liczbę klatek na sekundę w Apex Legends? Sprawdzamy, które ustawienia są najbardziej obciążające i doradzamy, na co zwrócić uwagę, aby uzyskać jak największą liczbę klatek na sekundę przy zachowaniu dobrej jakości obrazu.

 30. Jak ukryć aktywność swoją i znajomych w nowym Messengerze

  04.02.2019

  Nie chcesz widzieć statusu aktywności swoich znajomych w Messengerze? A może bardziej zależy Ci na tym, aby nie udostępniać swojego statusu? Zobacz, jak ukryć aktywność w nowym Messengerze.