Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak wyciszyć graczy w Apex Legends (PC, PS4, Xbox One)

  13.02.2019

  W każdej grze można znaleźć osoby, które wprowadzają nieprzyjemną lub toksyczną atmosferę. Jeśli trafił Ci się do drużyny gracz, który wszystkich wyzywa, nadmiernie używa znaczników lub nadużywa czatu tekstowego, to warto wiedzieć, że można taką osobę wyciszyć.

 2. Jak zainstalować i oglądać Netflix w Kodi 18

  12.02.2019

  Chcesz oglądać filmy i seriale z Netflix wewnątrz aplikacji Kodi? Da się zrobić. Kodi 18 ma wsparcie dla zabezpieczeń Widevine DRM, więc oglądanie materiałow z Netfliksa jest możliwe. Wystarczy odpowiednia wtyczka.

 3. Jak wyłączyć nakładkę z Discord we wszystkich lub wybranych grach

  11.02.2019

  Chcesz wyłączyć nakładkę ekranową z komunikatora Discord, aby nie wyświetlała się w uruchomionych grach? Możesz ją wyłączyć w ustawieniach Discorda dla wszystkich lub wybranych gier. Jak to zrobić?

 4. Jak naprawić Apex Legends, gdy gra nie uruchamia się

  11.02.2019

  Masz problemy z uruchomieniem Apex Legends? Gra nie chcę się uruchomić lub wyświetla błąd z usługi Easy Anti-Cheat? Pokazujemy kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu.

 5. Jak sprawdzić, czy nasze hasła wyciekły (Chrome)

  08.02.2019

  Obawiasz się, że twoje hasła mogły wyciec, ale nie wiesz, które dokładnie? Rozszerzenie Password Checkup od Google poinformuje Cię o konieczności zmiany hasła, gdy spróbujesz zalogować się za pomocą danych, które wyciekły i trafiły do publicznych baz danych.

 6. Jak uruchomić Steam w Windows XP i Vista po 1 stycznia 2019

  07.02.2019

  Masz Windows XP lub Vistę i chcesz korzystać ze Steama? Niestety, Steam od 1 stycznia 2019 r. nie wspiera już tych systemów i nie uruchamia się na nich. Istnieje jednak sposób na to, aby pobrać i uruchomić starszą, wciąż kompatybilną wersję Steama na XP i Viście. Jak to zrobić?

 7. Jak włączyć licznik FPS w grach na Origin

  06.02.2019

  Chcesz sprawdzić liczbę klatek na sekundę w grach na Origin, ale nie chcesz instalować dodatkowych programów? Origin posiadany wbudowany licznik FPS, który możemy włączyć w każdej grze na tej platformie. Jak z tego skorzystać?

 8. Jakie parametry powinien mieć dobry laptop gamingowy?

  05.02.2019

  Wybór laptopa dla gracza to nie lada wyzwanie. Wymagania, jakie stawia się laptopom gamingowym, są przecież znacznie większe niż ma to miejsce w przypadku klasycznych komputerów osobistych. Na co zwrócić uwagę, kupując laptop przeznaczony do grania? Jakie są plusy i minusy laptopów gamingowych w porównaniu do komputerów stacjonarnych? Czy da się kupić dobry laptop gamingowy poniżej 3 tysięcy złotych? Sprawdź w dzisiejszym artykule.

 9. Jak zwiększyć FPS w Apex Legends i dostosować ustawienia

  05.02.2019

  Chcesz zwiększyć liczbę klatek na sekundę w Apex Legends? Sprawdzamy, które ustawienia są najbardziej obciążające i doradzamy, na co zwrócić uwagę, aby uzyskać jak największą liczbę klatek na sekundę przy zachowaniu dobrej jakości obrazu.

 10. Jak ukryć aktywność swoją i znajomych w nowym Messengerze

  04.02.2019

  Nie chcesz widzieć statusu aktywności swoich znajomych w Messengerze? A może bardziej zależy Ci na tym, aby nie udostępniać swojego statusu? Zobacz, jak ukryć aktywność w nowym Messengerze.

 11. Jak wyłączyć sugestie osób, które możesz znać w Skype

  01.02.2019

  Skype wyświetla sugerowane kontakty i osoby, które możesz znać. Jeśli nie chcesz otrzymywać takich sugestii, to możesz je wyłączyć. Jak to zrobić?

 12. Jak włączyć nowy wygląd Gmaila w Androidzie już teraz

  31.01.2019

  Nowy Gmail jest dostępny dla Androida i iOS, ale aktualizacja jest udostępniana użytkownikom stopniowo. Jeśli nie chcesz czekać, aż uaktualnienie samo się pojawi w Sklepie Play, to możesz zainstalować nowego Gmaila ręcznie. Jak to zrobić w Androidzie?

 13. Jak przywrócić klasyczne kolory interfejsu w Firefox 65 i nowszych

  30.01.2019

  Firefox w wersji 65 i nowszych korzysta z akcentów kolorystycznych, które mamy ustawione w Windows 10. Jeśli mamy włączone kolorowanie pasków tytułu w Windows 10, to kolory Firefoksa również się zmienią. Jak to wyłączyć, aby przywrócić klasyczne kolory w przeglądarce Firefox?

 14. Jak otworzyć folder Inne w Messengerze

  30.01.2019

  Nie wiesz, jak wejść do folderu Inne w Messengerze po tym, jak interfejs aplikacji zmienił się na początku 2019 roku? Folder Inne został przeniesiony w nowe miejsce. Zobacz, jak otworzyć folder Inne w Messengerze, aby odczytać wiadomości od osób spoza listy kontaktów.

 15. Jak wyświetlić ping oraz FPS w Fortnite

  29.01.2019

  Chcesz wiedzieć, jaki masz ping w Fortnite lub ile klatek na sekundę wyciąga twój sprzęt w trakcie gry? W Fortnite możesz uaktywnić odpowiednie statystyki w ustawieniach gry, które po włączeniu będą na bieżąco pokazywać ping, informacje o pakietach i połączeniu, a także liczbę FPS. Jak to włączyć?

 16. Jak zmienić domyślną nazwę urządzenia Bluetooth w Androidzie

  28.01.2019

  Twój smartfon lub tablet z Androidem wyświetla się przez Bluetooth pod domyślną nazwą modelu i nie wiesz, jak to zmienić? Pokazujemy dwa sposoby na zmianę nazwy, która jest wykorzystywana przez Bluetooth do identyfikacji urządzenia.

 17. Jak wyłączyć komentarze w aplikacji YouTube na Androidzie i iOS

  28.01.2019

  Przeszkadzają Ci komentarze pod filmami na YouTube i chcesz je ukryć? Możesz ukryć wszystkie komentarze na YouTube w aplikacji na Androidzie i iOS za pomocą opcji ograniczonego dostępu w ustawieniach. Jak to zrobić?

 18. Szukasz alternatywy dla Tunngle i Hamachi? Sprawdź ZeroTier One

  25.01.2019

  Szukasz alternatywy dla programów typu Hamachi lub Tunngle? Jeśli chcesz szybko stworzyć wirtualną sieć LAN do wspólnej gry ze znajomymi, to warto wyposażyć się w program ZeroTier One. 

 19. Pomoce naukowe online dla każdego ucznia

  25.01.2019

  Żyjemy w czasach, w których Internet i urządzenia elektroniczne, takie jak laptop, tablet czy smartphone, które pozwalają na podłączenie się do sieci są w codziennym użyciu - zarówno przez dorosłych, młodzież, jak i dzieci.  Tam też szuka się wiedzy, również tej pomocnej każdemu uczniowi w szkole.

 20. Jak włączyć FreeSync na karcie NVIDIA GeForce

  24.01.2019

  Monitor FreeSync i karta GeForce? Do tej pory to połączenie nie pozwalało w pełni wykorzystać możliwości monitora z funkcją adaptacyjnego odświeżania ekranu. NVIDIA w końcu jednak zaoferowała wsparcie dla monitorów FreeSync. 

 21. Jak usunąć Audienceline z telefonu (niechciane powiadomienia)

  24.01.2019

  Otrzymujesz ciągle powiadomienia z treściami erotycznymi na swoim telefonie? Powiadomienia te pochodzą ze strony Audienceline.com? Zobacz, skąd się biorą te powiadomienia oraz jak je usunąć ze swojego telefonu.

 22. Jak korzystać z Apple Music w przeglądarce internetowej

  23.01.2019

  Chcesz słuchać Apple Music w przeglądarce na stronie? Oficjalnie usługa nie ma wersji webowej, ale istnieją nieoficjalne strony, które pozwalają odtwarzać muzykę z Apple Music w przeglądarce internetowej.

 23. Jak edytować animowane GIFy w Androidzie i w iPhone

  22.01.2019

  Lubisz wysyłać znajomym animowane GIFy? Jeśli tak, to warto wiedzieć, że animacje GIF można samemu edytować i spersonalizować. Możesz dodać własny tekst do GIFa, a także wkleić ruchome naklejki lub dodać efekty specjalne do animacji. Jak to zrobić w Androidzie i iPhone?

 24. Jak pobrać film z dźwiękiem z serwisu Reddit

  21.01.2019

  W serwisie Reddit znajduje się sporo filmów, animacji i innych ciekawych materiałów wideo. Ich pobranie może być jednak trudne, gdyż Reddit posiada swoją własną platformę wideo, która jest niekompatybilna z wieloma wtyczkami i stronami do ściągania filmów ze stron. Istnieje jednak prosty sposób, aby pobrać dowolny film lub animację z Reddita.

 25. Jak dodać więcej zdjęć do relacji na Instagram

  18.01.2019

  Do relacji na Instagramie można dodawać wiele zdjęć, które wyświetlają się po kolei. Nie musisz ich udostępniać osobno, jedno po drugim. Wystarczy skorzystać z opcji dodawania kilku zdjęć podczas tworzenia relacji na Instagram Story. Jak to zrobić?

 26. Jak ustawić limit pobierania danych w Windows 10

  17.01.2019

  Chcesz ustawić limit danych w Windows 10, aby nie przekroczyć swojej puli miesięcznego transferu od operatora? Limit danych to przydatna opcja, gdy korzystamy np. z mobilnego Internetu lub innego połączenia, które ma ograniczony transfer. Zobacz, jak monitorować zużycie danych w Windows 10 i jak ustawić limit pobierania danych.

 27. Jak obsługiwać Spotify głosowo przez Asystenta Google

  16.01.2019

  Chcesz używać komend głosowych z Asystenta Google do obsługi muzyki w Spotify? Możesz to zrobić. Wystarczy połączyć Asystenta Google ze Spotify, aby traktował tę aplikację jako podstawową usługę muzyczną. Gdy to zrobisz, wszystkie komendy związane z odtwarzaniem muzyki będą wykonywane w Spotify.

 28. Asystent Google po polsku dostępny! Jak go włączyć i jak z niego korzystać?

  16.01.2019

  Asystent Google jest już dostępny w Polsce i mówi po polsku! Możesz za pomocą komend głosowych sterować swoim telefonem, dyktować wiadomości i e-maile, zmieniać piosenki w Spotify, wytyczać trasę w Mapach Google i wiele innych. Jak to zrobić?

 29. Jak ustawić animowaną tapetę w Windows 10 za darmo

  15.01.2019

  Chcesz ustawić animowaną tapetę w Windows 10, ale nie wiesz, jak to zrobić? Pokazujemy całkowicie darmowy sposób na ustawianie pięknych, ruchomych tapet w Windows 10. 

 30. Jak sprawdzić i zwolnić miejsce na aplikacje w Sklepie Play

  14.01.2019

  W Sklepie Play dostępna jest nowa funkcja, która wyświetla aktualną ilość miejsca na dane. Użytkownik może sprawdzić, ile wolnego miejsca na nowe aplikacje zostało, ile jest już zajęte, a także może szybko zwolnić przestrzeń, usuwając najcięższe lub niepotrzebne aplikacje.