Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Problem: Genshin Impact niewidoczny w trybie przechwytywania na OBS.

  11.02.2021

  Jeśli gra Genshin Impact nie wyświetla się poprawnie w trybie przechwytywania na OBS Studio, w tym artykule pokażemy Ci bardzo proste i skuteczne metody aby rozwiązać ten problem raz na zawsze.

 2. Jak włączyć sekretny czat na Telegramie, czyli szyfrowanie rozmowy end-to-end

  11.02.2021

  Sekretny czat to opcja w aplikacji Telegram, która pozwala prowadzić bezpieczniejsze rozmowy z szyfrowaniem end-to-end. Rozmowy takie nie są przechowywane na serwerach usługi Telegram. Jak z tego skorzystać?

 3. Whatsapp: blokowanie zmiany zdjęcia i nazwy grupy.

  10.02.2021

  Whatsapp posiada wiele funkcji, które wraz z korzystaniem z coraz większej ilości czatów okazują się bardzo przydatne. Jeśli założyłeś jakąś grupę lub jesteś administratorem jednej z nich, możesz zmienić ustawienia tak aby uczestnicy nie mogli dowolnie zmieniać zdjęcia profilowego tego czatu oraz nazwy.

 4. Jak usunąć konto Whatsapp

  10.02.2021

  Nie chcesz już korzystać z Whatsapp? Możesz usunąć swoje konto. Oto, jak to zrobić.

 5. Jak naprawić błąd serwisu Netflix F7121-1331 (- 1044)

  10.02.2021

  Jeśli masz problem z oglądaniem Netflixa za pomocą przeglądarki internetowej na urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS, w tym artykule postaramy się wyjaśnić przyczynę pojawiania się błędu F7121-1331.

 6. Jak oglądać kanały z listy M3U IPTV na iPhonie lub Androidzie

  09.02.2021

  W tym artykule pokażemy jak oglądać kanały z listy M3U IPTV na iPhonie lub Androidzie. Czas kiedy kanały telewizyjne możemy oglądać tylko na TV, komputerze czy na dedykowanej do każdego z nich osobnej aplikacji, to już przeszłość. Korzystaj z dostępu do całej masy programów TV na swoim telefonie.

 7. Jak zainstalować IPTV na Kodi (lista / link M3U)

  09.02.2021

  Kodi to darmowa platforma multimedialna, która w prosty sposób daje użytkownikowi dostęp do muzyki, filmów i programów telewizyjnych. Umożliwia oglądanie treści praktycznie na każdym urządzeniu. Pokazujemy jak zainstalować wtyczkę IPTV.

 8. Jak dodać znajomego na Discord

  09.02.2021

  Na Discordzie można komunikować się nie tylko na serwerach - można prowadzić też rozmowy prywatne ze znajomymi. Zobacz, jak dodać znajomego na Discordzie.

 9. Jak zmienić nick w Apex Legends na Steam.

  08.02.2021

  Apex Legends to darmowa gra battle royale, która ma coraz większą rzeszę fanów. Zwłaszcza teraz gdy jest dostępna na Steam. Pokazujemy jak zmienić nick na swoim profilu.

 10. Edge: wyłącz powiadomienia na zablokowanym ekranie macOS

  08.02.2021

  Jeśli korzystasz z przeglądarki Microsoft Edge na komputerze MacBook lub Mac z systemem operacyjnym MacOS, w tym artykule pokażemy Ci jak wyłączyć powiadomienia, które pojawia się a zablokowanym ekranie.

 11. Microsoft Word: ukryj lub pokaż pasek narzędzi

  08.02.2021

  Wiele użytkowników pracuje na edytorze tekstu Microsoft Word nie zagłębiając się nawet w jego podstawowe opcje. Jedną z nich jest wyświetlanie i ukrywanie paska narzędzi.  

 12. Jak zmienić DNS w smartfonach Xiaomi (prywatny DNS)

  08.02.2021

  Zmiana DNS może przyspieszyć nieco otwieranie stron, rozwiązać problemy z ich wyświetlaniem lub wprowadzić dodatkowe funkcjonalności. Zobacz, jak zmienić DNS w Androidzie na urządzeniach Xiaomi.

 13. Jak wyłączyć powiadomienia o znajomych dołączających do Signal.

  05.02.2021

  Signal jest bardzo prostą aplikacją, która nie posiada wielu rozbudowanych funkcji i ustawień. Jednak jest jedna funkcja, którą możesz uznać za zbędną lub nawet denerwującą. Powiadomienia o znajomych dołączających do aplikacji Signal. Na szczęście można ją dość łatwo dezaktywować.

 14. Przywracanie okien i kart w The Great Suspender.

  05.02.2021

  The Great Suspender nie jest już dostępnym rozszerzeniem w Chrome Web Store. Spowodowało to utracenie przez wielu użytkowników dużej ilości danych. Nie mam łatwego i w pełni skutecznego sposobu  na ich odzyskanie, ale pokazujemy najlepsze możliwe metody.

 15. Jak edytować lub modyfikować wiadomości już wysłane na Telegramie.

  05.02.2021

  Telegram walczy o pozyskanie jak największej ilości użytkowników. Właśnie wprowadził bardzo użyteczną opcję, która pozwala edytować wiadomość już po jej wysłaniu. Można zmienić treść lub np. poprawić błędy ortograficzne.

 16. Jak wysłać znikające wiadomości w Signal.

  05.02.2021

  Signal to synonim bezpieczeństwa. Ma prawdopodobnie najwięcej funkcji pozwalających użytkownikom na zachowanie względnej prywatności. Jedną z nich jest możliwość ustawienia na konkretnym czacie znikających wiadomości.

 17. Ranking: 5 najpopularniejszych akcesoriów do telefonu

  05.02.2021

  Jeśli staniesz się posiadaczem nowego telefonu lub po prostu jesteś gadżeciarzem, z pewnością zastanawiasz jakie są obecnie najpopularniejsze akcesoria GSM. Nowy telefon często zachęca do zakupienia nowych akcesoriów, które usprawnią nam korzystanie z niego oraz dodadzą wielu ciekawych funkcji. Na rynku istnieje wiele ciekawych propozycji. Ważne jest, aby sprawdzić, które faktycznie są nam niezbędne, a nie będą kolejnym zbędnym wydatkiem. Oto ranking TOP 5 akcesoriów do telefonu.

 18. Jak odzyskać usunięte zdjęcia i filmy z Instagrama.

  03.02.2021

  Jeśli zdarzyło Ci się żałować usunięcia jakiegoś posta na Instagramie, lub wykasowałeś coś przypadkowo, ucieszy Cię informacja o nowej funkcji Instagrama. Aplikacja wprowadziła nową opcję dzięki, której będziesz miał możliwość odzyskiwania usuniętych wcześniej zdjęć, filmów czy historii.

 19. Jak podnieść szybkości połączenia internetowego Windows 10.

  03.02.2021

  Jeśli borykasz się z problemem zwalniającego internetu po jakimś czasie od uruchomienia systemu Windows 10, w tym artykule podpowiemy co może być tego przyczyną i jak ją rozwiązać.

 20. Blokowanie zmiany czasu i strefy czasowej w systemie Windows 10.

  03.02.2021

  Jeśli z Twojego komputera korzysta więcej niż jeden użytkownik i chcesz zablokować im możliwość wprowadzania zmian w czasie systemowym lub zmiany strefy czasowej, możesz to zrobić z poziomu zasad bezpieczeństwa lokalnego (LSP).    

 21. Jak poprawić liczbę klatek na sekundę- kontroler Xbox.

  02.02.2021

  Wielu użytkowników zauważyło, że grają z grę Star Wars Jedi: Upadły zakon na Xbox pojawiają się problemy z wydajnością gry i ograniczeniem ilości klatek na sekund. Przyczyna wcale nie musi być system czy oprogramowanie. Bywa, że jest to spowodowane przez kontroler Xbox. Pokażemy co możesz zrobić, aby w pełni cieszyć się grą.

 22. Kodi: Jak aktywować, dostęp do dodatków z nieznanych źródeł.

  02.02.2021

  W tym artykule dowiesz się jak aktywować dodatki z nieznanych źródeł w KODI. Dzięki nim uzyskasz dostęp do niezliczonych ilości treści multimedialnych takich jak: obrazy, radio, telewizja, pogoda, muzyka wideo, a nawet gry wideo.

 23. Jak naprawić zbyt szerokie odstępy między ikonami w Windows 10

  02.02.2021

  Masz zbyt szerokie odstępy między ikonami na Pulpicie? Zobacz, jak to naprawić.

 24. Microsoft Word | Jak połączyć tekst kilku dokumentów.

  01.02.2021

  Ręczne przeklejanie tekstu z jednego dokumentu do drugiego w celu ich scalenia, to metoda archaiczna. Zwłaszcza, że Microsoft Word posiada domyślną funkcję, dzięki której można to zrobić szybko i automatycznie.    

 25. Jak ukryć status Ostatnio widziano i online na Telegramie

  01.02.2021

  Jeśli jesteś jednym z tysięcy użytkowników, którzy w ostatnim czasie docenili prywatność, którą gwarantuje Telegram i postanowili zacząć korzystać z tej aplikacji, pewnie zainteresuje Cię możliwość zmiany domyślnych ustawień dotyczących statusu Ostatnio widziano i online.

 26. Office 2019 czy Microsoft 365? Które rozwiązanie wybrać w 2021 roku?

  01.02.2021

  Jaki jest najpopularniejszy pakiet biurowy na świecie? Odpowiedź jest prosta - Microsoft Office, tudzież kompleksowe rozwiązanie znane dziś jako Microsoft 365. Nie zapominajmy jednak, że na rynku stale funkcjonują różne generacje popularnego Office, a osoby decydujące się na zakup dziś mogą wybrać między dystrybucją oznaczoną jako 2019 a nowoczesnym 365. I tu pojawia się kluczowe pytanie, która wersja będzie lepszym wyborem?

 27. Jak skonfigurować Signal, Telegram, WhatsApp i Line za pomocą wirtualnego numeru.

  29.01.2021

  Jeśli nie chcesz powiązać numeru telefonu, z którego korzystasz na co dzień z aplikacjami do przesyłania wiadomości takich jak Signal, Telegram, WhatsApp czy Line. Być może dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie wirtualny numer telefonu. Pokazujemy jak przeprowadzić taką konfigurację.

 28. Jak otwierać czaty Microsoft Teams w osobnych oknach.

  29.01.2021

  Jeśli Microsoft Teams stał się Twoim głównym narzędziem pracy, pewnie zainteresuje Cię możliwość otwierania poszczególnych czatów w osobnych oknach. Jest to konfiguracja, która znacznie pomaga zwłaszcza osobą, które prowadzą kilka rozmów równocześnie.

 29. Jak powiększyć film na YouTube, aby wypełnił cały ekran wyświetlacza

  29.01.2021

  Masz smartfona z ekranem o proporcjach 18:9 lub 21:9? Jeśli tak, to pewnie często na YouTube widzisz czarne paski po bokach ekranu. Zobacz, jak wyświetlić film na YouTube w taki sposób, aby wypełnił cały ekran.

 30. Indeksator wyszukiwania- zużycie zasobów w systemie Windows 10.

  28.01.2021

  Każdy szuka sposobów na poprawienie poprawę funkcjonowanie i przyspieszenie działania swojego komputera. Indeksator wyszukiwania to usługa systemu Windows, która indeksuje pliki. Jest jednak odpowiedzialny za dość znaczące obciążenie pamięci systemu. Pokażemy jak zmienić ustawienia aby poprawić jego wydajność.