Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak włączyć lub wyłączyć tryb pełnoekranowy menu Start w systemie Windows 10.

  19.11.2020

  Omawiamy w tym artykule powrót do bardzo lubianej przez użytkowników funkcji menu Start w trybie pełnoekranowym. Nie jest to domyślna funkcja w systemie Windows 10, jednak pokażemy Ci jak włączyć ją w ustawieniach.

 2. Jak opublikować filmy z Dysku Google na stronie internetowej.

  19.11.2020

  Z tego artykułu dowiesz się jak łatwo i szybko umieszczać filmy, które znajdują się na Dysku Google na stronach internetowych. Jest to metoda, która jest nieskomplikowana i równocześnie nie obciąża pamięci blogów czy stron internetowych.

 3. Jak pobrać wszystkie pliki z Dysku Google

  19.11.2020

  Chcesz utworzyć kopię zapasową wszystkich plików z Dysku Google? Możesz pobrać całą zawartość Dysku na swój dysk lokalny w komputerze. Zobacz, jak to zrobić, a także jak uwzględnić w tej kopii udostępnione materiały z Dysków współpracowników lub znajomych!

 4. Jak naprawić błędy aktualizacji systemu Windows 10 0XC190010d i 0XC190010a.

  18.11.2020

  Przy aktualizacjach systemu Windows 10, mogę wystąpić liczne irytujące błędy, które uniemożliwiają wprowadzenie zmian w oprogramowaniu. W tym artykule omówimy najskuteczniejsze rozwiązania tych problemów.

 5. Jak przeglądać i publikować Twitter Fleets (Android i iPhone)

  18.11.2020

  Nowa funkcja Twittera, która jest odpowiedzią na Instastory na Instagramie. Teraz również na Twitterze możesz przesyłać teksty, zdjęcia i filmy, które nie zostaną na Twoim koncie na dłużej niż 24 godziny.

 6. Jak zapisać udostępnione dla mnie pliki i foldery na własnym Dysku Google

  18.11.2020

  Chcesz zapisać udostępniony Tobie plik lub folder na swoim Dysku Google, ale nie możesz znaleźć tej opcji? Zobacz, jak zapisać udostępnione zasoby na swoim własnym Dysku.

 7. Jak zapisywać wiadomości głosowe w wiadomościach iPhone'a

  17.11.2020

  Z tego artykułu dowiesz się jak zmienić ustawienia na iPhonie lub iPadzie aby wiadomości głosowe nie były automatycznie usuwane po 2 minutach od ich odsłuchania. Można zmienić tą konfigurację aby możliwy był powrót do tych wiadomości w późniejszym czasie. Pokażemy również jak ręcznie zapisać na iPhonie lub iPadzie wybraną wiadomość głosową, przesłaną w aplikacji Wiadomości.

 8. Jak przyciemnić okna programów w tle

  17.11.2020

  Ghoster to niewielkie narzędzie, które pozwoli przyciemnić wszystko, co znajduje się poza aktywnym oknem aplikacji. Zobacz, jak z niego skorzystać.

 9. Co zrobić gdy nie możesz połączyć GoPro z aplikacją na iPhone’a

  16.11.2020

  Problemy z połączeniem między kamerą GoPro a iPhone'em. Po aktualizacji do oprogramowania iOS 14 mogą występować problemy z łącznością między GoPro a iPhone’em. W tym artykule pokazujemy możliwe rozwiązania problemu, tak aby połączyć iPhone’a z GoPro i wyświetlać na nim zawartość kamery oraz sterować nią zdalnie przy użyciu telefonu.

 10. Co zrobić gdy nie można zmaksymalizować okna przeglądarki Google Chrome

  16.11.2020

  W tym artykule poruszyliśmy problem, z którym spotykają się użytkownicy Google Chrome na komputerach z oprogramowaniem WIndows 10. Chodzi o brak możliwości maksymalizacji okna przeglądarki. Pokazujemy jak zmienić konfigurację aby przywrócić tę często używaną funkcję.

 11. Jak naprawić rozmazane obrazki w Chrome

  16.11.2020

  Chrome wyświetla rozmazane obrazy i zdjęcia na stronach, podczas gdy np. w Firefox ten błąd nie występuje? Zobacz, jak sobie z tym poradzić.

 12. Jak zamienić twarz w wideo lub na zdjęciach (Deepfake Android/iPhone)

  15.11.2020

  Nastała era Deepfaków. Deepfake to obróbka graficzna, która ma na celu podmianę twarzy w pliku wideo, zdjęciu lub GIF-ie. Z tego tekstu dowiesz się jak przy pomocy darmowej aplikacji wymieniać twarze bez konieczności posiadania żadnych specjalnych umiejętności i programów graficznych.

 13. Jak pobrać wszystkie zdjęcia i filmy ze Zdjęć Google.

  15.11.2020

  Już niedługo czekają nas zmiany w zasadach korzystania ze Zdjęć Google, warto się do nich przygotować i sprawdzić jak wykonywać kopie zapasową. Warto raz na jakiś czas pobrać z Dysku Google swoje zdjęcia i filmy aby nie ryzykować ich utraty.

 14. Rozwiązanie: Brak możliwości przenoszenia ikon na pulpicie w systemie Windows 10

  14.11.2020

  Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz przestawiać ikon na pulpicie w systemie Windows 10, w tym artykule opisaliśmy najbardziej prawdopodobne przyczyny i rozwiązania tego problemu. Mamy nadzieję, że znajdziesz w nim wyjaśnienie i w rezultacie naprawisz tą nieprawidłowość na pulpicie swojego komputera.

 15. Jak wysyłać znikające wiadomości na Messengerze (Vanish mode)

  13.11.2020

  Znikające wiadomości na Messengerze to nowa funkcja, która jest obecnie udostępniana stopniowo przez Facebooka. Pozwala wysyłać samoniszczące się wiadomości, które znikają po ich odczytaniu.

 16. Jak utworzyć dodatkowe profile w Amazon Prime Video.

  12.11.2020

  Amazon Prime Video staje się coraz silniejszą konkurencją dla Netflixa. W tym artykule dowiesz się jak utworzyć dodatkowe profile, na swoim koncie Amazon Prime. Umożliwi to tworzenie indywidualnych list ulubionych filmów i seriali czy wznowienie odtwarzania dla każdego z użytkowników, dla którego utworzysz nowy profil.

 17. Jak rozmyć tło w Teams lub zmienić je na inne

  12.11.2020

  Prowadzisz spotkania wideo na Teams, ale nie chcesz, aby uczestnicy widzieli, co znajduje się za Tobą? Możesz rozmyć lub zmienić tło.

 18. Jak hostować gry w Among Us

  11.11.2020

  Among us to jedna z najpopularniejszych obecnie gier wideo. Ilość jej użytkowników rośnie z dnia na dzień ale liczba graczy jest ograniczona, także coraz częściej możesz nie mieć możliwości dołączenia do danej rozgrywki. Rozwiązaniem jest utworzenie własnej, z tego tekstu dowiesz się jak zostać hostem i zaprosić do swojej gry innych graczy.

 19. Jak otworzyć wiele programów jednocześnie w systemie Windows 10 jednym kliknięciem

  11.11.2020

  Skrót dla systemu Windows 10, który pozwala na uruchomienie kilku programów równocześnie za pomocą jednego kliknięcia. Jest to bardzo wygodna funkcja, włączasz komputer, klikasz na jedną ikonę i otwierają się wszystkie wybrane przez Ciebie programy. Już nie musisz poświęcać każdorazowo czasu na otwieranie jednego po drugim.

 20. Rozwiązanie: Ponowne formatowanie wszystkich plików w systemie Windows 10

  11.11.2020

  Co zrobić gdy wirus zaatakował nasz komputer, zmienił rozszerzenia wszystkich plików i teraz nie możesz ich otworzyć za pomocą przypisanych do nich programów czy aplikacji. W tym artykule znajdziesz dwie metody rozwiązania tego problemu.

 21. Jak wyciszyć uczestników spotkania w Teams

  10.11.2020

  Organizujesz spotkania, szkolenia lub lekcje na Teams i chcesz wyciszyć wszystkich uczestników w czasie jego trwania? Oto jak to zrobić.

 22. Jak wymusić zamykanie zduplikowanych kart w przeglądarce Chrome i Firefox.

  09.11.2020

  Jeśli masz problem z dużą ilością równocześnie otwartych kart w przeglądarce i często bywa tak, że są one kopiami tych już otwartych, tu znajdziesz rozwiązanie tego problemu. Pokazujemy jak za pomocą pobranego dodatku bardzo sprawnie zarządzać zduplikowanymi kartami w przeglądarkach Chrome i Firefox.

 23. Jak zniszczyć / dezaktywować swój profil za każdym razem, gdy zamykasz Google Chrome.

  09.11.2020

  W tym artykule dowiesz się jak włączyć funkcję w Google Chrome, która pozwala zwolnić duże zasoby pamięci RAM komputera. Uda się to poprzez każdorazowe odłączanie profilu użytkownika gdy zamykasz przeglądarkę. Funkcja ta nazywa się niszczeniem profili i bardzo łatwo ją aktywować.

 24. Jak wyłączyć mikrofon lub kamerkę w Microsoft Teams

  09.11.2020

  Chcesz w trakcie spotkania na Teams wyciszyć mikrofon lub zatrzymać nadawanie obrazu z kamerki? Możesz wyłączyć mikrofon i kamerkę w trakcie dowolnego spotkania.

 25. Jak przywrócić stare ikony Gmaila i innych usług Google w Chrome i Firefox

  06.11.2020

  Google zmienił ikony popularnych usług Google, w tym Gmaila. Istnieje jednak sposób, aby przywrócić stare ikony Gmaila i innych aplikacji.

 26. Jak dodać przycisk Shazam w Centrum sterowania iPhone'a

  06.11.2020

  Shazam stał się częścią oprogramowania iOS, nie musisz już pobierać aplikacji na swoje urządzenie aby móc rozpoznawać muzykę na iPhonie lub iPadzie. Możesz dodać Shazam do Centrum sterowania i błyskawicznie rozpoznawać utwory.

 27. Jak odblokować pobieranie plików przez Google Chrome.

  06.11.2020

  Google Chrome jest jedną z najbezpieczniejszych przeglądarek na rynku. Wiele funkcji chroni nasz komputer przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Jednak czasami nawet bezpieczne pliki są blokowane i Google Chrome uniemożliwia ich pobieranie. Z tego tekstu dowiesz się jak obejść te zabezpieczenia.

 28. Jak udostępniać pliki lub foldery z Onedrive.

  06.11.2020

  Z tego tekstu dowiesz się jak udostępniać pliki z Onedrive, omawiamy dwie metody. Udostępnianie plików określonym użytkownikom i udostępnianie za pomocą linku.

 29. Jak wyłączyć automatyczne uruchamianie Discord przy starcie Windowsa

  05.11.2020

  Discord uruchamia się wraz z systemem i przeszkadza Ci to? Możesz to wyłączyć, zarówno w ustawieniach Discorda, jak i w ustawieniach samego Windowsa.

 30. Google Meet: jak ustawić tło w rozmowach wideo

  04.11.2020

  Nowa funkcja Google Meet, która pozwala na zmianę tła wideo rozmów. Gdy czujesz się niekomfortowo pokazując uczestnikom rozmowy co znajduje się za Twoimi plecami, teraz możesz łatwo to zmienić. W tym artykule pokazujemy jak korzystać w funkcji zmiany tła w Google Meet.