Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Najlepsze polskie aplikacje 2014 na Androida

  01.12.2014

  Powoli zbliża się koniec roku, czas na podsumowania. Google przygotował listę najciekawszych aplikacji na Androida za rok 2014. My wybraliśmy z nich najciekawsze tytuły dostępne po polsku, w dodatku zupełnie za darmo. Zapraszamy do zapoznania się z listą :)

 2. Jak przywrócić usuniętą ikonę kosza na Pulpicie

  01.12.2014

  Ukryłeś lub usunąłeś Kosz z Pulpitu i teraz nie wiesz, jak go przywrócić? A może wyczyściłeś komputer jakimś programem do optymalizacji i po wszystkim nie możesz znaleźć ikony kosza?

 3. Jak zrobić jailbreak iOS 8.1.1 oraz iOS 8.2 za pomocą TaiG

  01.12.2014

  Ukazało się kolejne narzędzie do jailbreaku iPhonów oraz iPadów firmy Apple. Za pomocą darmowej aplikacji TaiG zrobicie jailbreak iOS 8.1.1, a także iOS 8.2. Pokazujemy, jak wykonać całą operację.

 4. Jak dostosować powiadomienia o wyczerpaniu baterii w laptopie

  01.12.2014

  Macie problemy z baterią w laptopie i potrzebujecie ją dokładnie monitorować? Domyślnie Windows wyświetla powiadomienia o niskim poziomie baterii tylko wtedy, gdy poziom naładowania spadnie do 10% oraz 5%. Jak wyświetlać powiadomienia na innych poziomach?

 5. Darmowe gry typu pasjans na Androida i iPhone

  28.11.2014

  W ten weekend chcielibyśmy zaprezentować Wam ciekawe zestawienie darmowych gier do układania pasjansa na urządzenia mobilne. Zarówno dla smartfonów z Androidem jak i iPhonów.

 6. Jak instalować mody do Minecrafta przez MultiMC

  28.11.2014

  Minecraft żyje dzięki modom, ale ich instalacja nie dla każdego jest łatwa, zwłaszcza, gdy chcemy robić to ręcznie. Na szczęście są inne, łatwiejsze i przyjemniejsze metody instalowania modów, np. za pomocą launchera MultiMC.

 7. Jak używać dwóch kont Instagram na jednym Androidzie

  28.11.2014

  Masz dwa konta na Instagram i chcesz korzystać z obydwu na jednym smartfonie? Można to zrobić, pomimo tego, że oficjalnie Instagram nie oferuje takiej opcji. Zobacz, jak się zalogować na dwa oddzielne konta na jednym urządzeniu.

 8. Zrobiłeś root w Androidzie? Oto najlepsze aplikacje do zainstalowania

  28.11.2014

  No dobrze, udało mi się w końcu zrobić root mojego smartfona czy tabletu z Androidem. Co dalej? Oto nasza list najciekawszych, darmowych aplikacji, które można zainstalować po roocie w Androidzie.

 9. Przypinanie ekranu w Android 5.0 Lollipop – co to jest i jak z tego korzystać

  27.11.2014

  W Androidzie Lollipop znajdziemy zupełnie nową funkcję przypinania ekranu. Czym jest przypinanie, co to daje i kiedy warto używać tej opcji? 

 10. Najlepsze aplikacje do podcastów na Androida

  27.11.2014

  Za pomocą jakich aplikacji słuchać podcastów w smartfonach i tabletach z Androidem? Przygotowaliśmy dla Was specjalną listę najlepszych, darmowych narzędzi, które można dostać sklepie Google Play.

 11. Jak pobierać filmy z Vine na komputerze i Androidzie

  27.11.2014

  Vine to ciekawa platforma, która zyskała ogromną popularność swoimi krótkimi, zapętlonymi filmikami. Nie od dziś wiadomo, że użytkownicy lubią archiwizować ulubione filmy na swoich dyskach – zobaczmy zatem, jak pobierać filmy z Vine.

 12. Czy prywatne przeglądanie w Firefox lub Chrome naprawdę jest prywatne?

  27.11.2014

  Czyli Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o trybie prywatnego przeglądania, a boicie się zapytać ;) Oto nasz krótki przewodnik na temat informacji, które zdradzamy o sobie podczas przeglądania internetu w trybie incognito.

 13. Jak zainstalować nowe tekstury w Minecraft i zmienić wygląd gry

  27.11.2014

  Znudził wam się domyślny wygląd poszczególnych bloków w Minecrafcie? A może chcielibyście sprawić, aby wyglądał ładniej, ciekawiej czy po prostu inaczej? Wystarczy ściągnąć odpowiednią paczkę tekstur, która zmieni naszego Minecrafta nie do poznania.

 14. Jak odzyskać uszkodzone dokumenty Office 2007 i Office 2010

  26.11.2014

  Masz problem z otwarciem dokumentu w formacie DOCX? Uszkodzone pliki to częsty kłopot, na szczęście są sprawdzone i bezpieczne sposoby na ich odzyskanie w komputerze z systemem Windows.

 15. Ccleaner 5.0 już dostępny w finalnej wersji z nowym interfejsem!

  26.11.2014

  Nowa wersja CCleanera nie tylko ulepsza funkcje oczyszczające system ze zbędnych danych, ale wprowadza także odświeżony interfejs. Zobacz, co się zmieniło w znanym programie do optymalizacji systemu.

 16. Jak edytować zdjęcia w iPhone i iPad za pomocą rozszerzeń

  26.11.2014

  W iOS 8 pojawiło się sporo nowości i ciekawych rozwiązań. Jedne z ważniejszych to możliwość dodawanie widżetów i rozszerzeń do systemowych aplikacji. Zobaczcie, jak edytować zdjęcia za pomocą dodatkowych narzędzi.

 17. Jak dodać funkcje zmiany dzwonka i statusu w Skype na Androidzie

  26.11.2014

  Chciałbyś nieco więcej zaawansowanych funkcji w Skype na Androidzie? Możesz zainstalować zmodyfikowaną wersję oficjalnego klienta, która oferuje opcję zmiany dzwonków i powiadomień, dodaje nowe statusy, wprowadza zaawansowane ustawienia kamery i wiele, wiele innych.

 18. Jak ustawić animację GIF jako tapetę w Windows

  26.11.2014

  Dzisiaj ciekawy pomysł na poprawienie wyglądu systemu Windows. Animowane tapety to oczywiście żadna nowość. Co jednak powiecie na animację GIF jako tapetę w Windows 7 i nowszych wersjach oprogramowania Microsoftu?

 19. Jak nadać zdjęciom efekt starych fotografii

  25.11.2014

  W odróżnieniu od klasycznych fotografii, cyfrowe zdjęcia na komputerze zawsze będą wyglądać tak samo, jak w dniu ich zrobienia. Jeżeli jednak chcielibyście swoim zdjęciom nadać efekt starych fotek, to możecie to zrobić za pomocą odpowiedniego narzędzia.

 20. Jak odblokować ekran Androida bez przycisku zasilania

  25.11.2014

  Masz problem z przyciskiem zasilania? Psuje się, zacina lub czasem nie działa? A może po prostu nie lubisz go używać? Ekran Androida możemy wybudzić nie tylko poprzez przyciśnięcie klawisza fizycznego – są inne metody, które wykorzystują nasz ekran dotykowy.

 21. Jak dzielić się Przypomnieniami ze znajomymi w iPhone i iPad

  25.11.2014

  Aplikacja Przypomnienia na iPhony i iPady to świete rozwiązanie dla osób, które zapisują sobie zadania, listy zakupów czy też pomysły na świąteczne prezenty. Zobaczcie, jak w prosty sposób dzielić się listami przypomnień z rodziną i znajomymi.

 22. Jak dodać stały rząd numerów w klawiaturze Androida

  25.11.2014

  Denerwuje was, że przy pisaniu na klawiaturze Androida musicie przełączać się do innego trybu, by szybko wpisywać liczby? Możecie dodać stały rządek z liczbami do klawiatury Google. Zobacz, jak to zrobić.

 23. Jak odzyskać usunięte Karteczki z Windows 7 i Windows Vista

  25.11.2014

  Wraz z Windows Vista Microsoft wprowadził Karteczki na Pulpit - przydatne narzędzie do robienia szybkich notatek. Dzisiaj pokażemy Wam, jak szybko przywracać skasowane notatki z Karteczek.

 24. Konta użytkowników w Android Lollipop – czym są i jak je tworzyć

  24.11.2014

  Jedną z ciekawszych nowości w Androidzie 5.0 są konta użytkowników – tak, jak w Windowsie możemy mieć oddzielne pulpity, ustawienia i aplikacje, tak samo teraz w Androidzie możemy wprowadzić porządek np. do współdzielonego, rodzinnego tabletu.

 25. iPhone - najlepsze aplikacje dla podróżujących

  24.11.2014

  Wyruszasz w podróż, na wycieczkę, a może czeka Cię biznesowy wyjazd? Mamy dla Ciebie kilka przydatnych, zupełnie darmowych aplikacji, które znacznie ułatwią podróżowanie z iPhonem czy iPadem.

 26. Minecraft – jak zrobić kopię świata, tekstur i screenshotów

  24.11.2014

  Gracie w Minecrafta, ale zdarzyło wam się, że w wyniku przeinstalowania systemu lub awarii dysku straciliście swój świat, screeny oraz ustawienia i mody? Jeżeli tak, to zobaczcie, jak zrobić kopię swoich danych – w zwykłej i mobilnej wersji gry.

 27. Jak edytować pliki z Worda i Excela w Dokumentach i Arkuszach Google

  24.11.2014

  Korzystasz z Dokumentów lub Arkuszy Google? To świetny pakiet biurowy, który działa w przeglądarce bez potrzeby instalacji, jednak używa innego formatu dokumentów, niż Office. Jak otwierać i edytować pliki .doc czy .xls w pakiecie biurowym Google'a?

 28. Jak powiększać obrazki i zdjęcia w Firefox i Chrome

  24.11.2014

  Dzisiaj mamy dla Was świetne narzędzie dla przeglądarki Firefox oraz Chrome. Za pomocą prostego dodatku bedziecie mogli powiększać dowolne zdjęcia i obrazki ze stron internetowych. Nawet tam gdzie normalnie nie jest to możliwe.

 29. Najlepsze gry na iPhone - listopad 2014

  21.11.2014

  Czas na pierwsze podsumowanie mijającego miesiąca. Chcielibyśmy zaprezentować Wam najciekawsze darmowe gry, jakie ukazały się w sklepie App Store na smartfony iPhone oraz tablety iPad.

 30. Jak zmieniać wersje gry w Minecraft i oddzielić save'y

  21.11.2014

  Minecraft to bardzo popularna gra, która zyskuje wiele dzięki licznym modyfikacjom. Niestety różne modyfikacje wy magają różnych wersji Minecrafta – jak szybko się między nimi przełączać i odseparować nasze zapisy gier?