Download, sterowniki

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak ukrywać zdjęcia i wideo w iPhone i iPad (iOS 8)

  24.09.2014

  Ukrywanie zdjęć w telefonie to bardzo przydatna sprawa. Zwłaszcza, jeżeli nie chcemy aby znajomi, którzy przeglądają fotografie w naszym smartfonie, mieli dostęp do wszystkich materiałów. W iOS 8 na iPhony i iPady pojawiła się właśnie taka funkcja. Zobaczcie, jak z niej skorzystać.

 2. Jak dodać pasek wyszukiwania do Chrome

  24.09.2014

  W Firefoksie znajdziemy dwa paski – jeden służy do wpisywania adresu, drugi z kolei do wyszukiwania. Możemy za jego pomocą szybko wyszukać dane na Google, YouTube, Allegro czy innych serwisach. Jak dodać taki pasek do Chrome?

 3. Jak odinstalować Internet Explorera z Windows 8

  24.09.2014

  Masz dosyć Internet Explorera? Wprawdzie oficjalna przeglądarka Microsoftu jest powiązana z Windows 8 oraz Windows 8.1, to jednak można ją bez większych przeszkód odinstalować. Zwiększymy tym samym wolną przestrzeń w komputerze i pozbędziemy się zbędnego programu.

 4. Jak ustawić pocztę Gmail jako domyślnego klienta poczty w Chrome, Firefox i IE

  24.09.2014

  Ile razy zdarzyło wam się, że po kliknięciu w odnośnik do poczty e-mail otwierał się program pocztowy, z którego i tak nie korzystacie? Możemy jednak sprawić, aby po kliknięciu w taki link otwierała się poczta Gmail w przeglądarce.

 5. 5 dodatków do ochrony Google Chrome

  23.09.2014

  Podczas surfowania w internecie cały czas narażeni jesteśmy na ataki z różnych stron. To nie tylko wirusy i trojany, ale również phishing dialery itp. Przed niebezpiecznymi atakami możemy zabezpieczyć się już z poziomu przeglądarki internetowej. W dodatku, zupełnie za darmo.

 6. Jak nagrywać poziome filmy trzymając telefon pionowo w Androidzie

  23.09.2014

  Z pewnością wielokrotnie widzieliście film nagrany telefonem trzymanym w pionie lub samemu zdarzyło wam się nagrać coś takiego. Po lewej i prawej stronie wyświetlane są grube czarne paski, a obraz jest tylko na środku ekranu. Jest jednak rada na takie nagrywanie – dzięki specjalnej aplikacji możemy trzymać telefon w dowolny sposób, a obraz zawsze będzie w poziomie.

 7. Najlepsze darmowe aplikacje na iPhone 6 oraz iPhone 6 Plus

  23.09.2014

  Na razie iPhone 6 nie jest jeszcze oficjalnie dostępny w Polsce, jednak już niedługo ruszy sprzedaż. Postanowiliśmy przygotować dla wszystkich, którzy chcą kupić iPhone 6 lub iPhone 6 Plus w Polsce, najciekawsze darmowe aplikacje. Specjalnie dostosowane do większych urządzeń.

 8. Jak przesyłać pliki między Windows Phone a PC, Androidem oraz iOS

  23.09.2014

  Potrzebujesz przesłać szybko jakiś plik między Windows Phone a komputerem, Androidem lub iOS? Nie musisz używać Bluetootha lub podłączać telefonu kablem do komputera. Można użyć aplikacji, która umożliwia bezprzewodowe przesyłanie plików między wszystkimi urządzeniami.

 9. Jak łączyć dokumenty PDF w przeglądarce

  23.09.2014

  Czasem musimy połączyć kilka plików PDF w jeden duży dokument. Oczywiście znajdziemy mnóstwo aplikacji do łączenia plików, ale nie zawsze chcemy instalować jakiś program do wykonania jednej operacji. Możemy PDF jednak połączyć bezpośrednio w przeglądarce internetowej.

 10. Jak opóźniać uruchamianie programów przy starcie systemu

  23.09.2014

  Jak pewnie dobrze wiecie, przy starcie systemu Windows uruchamianych jest sporo programów. Systemowych, bądź pobranych przez nas (np. Skype). Możemy wyłączyć ich uruchamianie, bądź też opóźnić je. O tym właśnie będzie ten poradnik.

 11. Jak automatycznie wyciszać dźwięk z uruchomionych kart w Chrome

  23.09.2014

  Irytuje was, że podczas przeglądania wielu stron nagle w którejś z nich zaczyna się odtwarzać dźwięk. Pomimo, że w Chrome karty, z których wydobywa się muzyka czy dźwięk są oznaczone odpowiednią ikoną, to często ciężko namierzyć na stronie konkretny element multimedialny. Jest jednak sposób, aby automatycznie wyciszać nieaktywne karty.

 12. Jak oszczędzać baterie w iPhone i iPad (iOS 8)

  22.09.2014

  Aktualizacja iPhonów i iPadów do iOS 8 to nie tylko zestaw nowych rozwiązań i funkcji od firmy Apple. To również sporo zmian w zarządzaniu baterią. W iOS 8 pojawiły się bardziej szczegółowe informacje o zarządzaniu baterią. My pokazujemy, jak lepiej oszczędzać baterię w iPhonach oraz iPadach.

 13. Co zrobić, gdy aplikacje Metro minimalizują się i zawieszają w Windows 8.1?

  22.09.2014

  W Windowsie 8.1 może pojawić się problem z aplikacjami Metro (Modern UI). Przy próbie uruchomienia którejkolwiek z nich, system od razu ją zminimalizuje, a aplikacja zostanie zawieszona na ekranie ładowania z wyświetlonym logo programu. Co z tym zrobić?

 14. Jak zdobyć 15 GB przestrzeni na OneDrive za darmo

  22.09.2014

  Microsoft rozpoczął właśnie promocję, w ramach której można powiększyć darmową przestrzeń na dysku OneDrive (dawniej SkyDrive) o kolejnych 15 GB. Nie jest to jednak takie proste - pokazujemy, jak dokonać zmiany.

 15. Proces AntiMalware Executable obciąża dysk i procesor w Windows 8. Co z nim zrobić?

  22.09.2014

  Proces AntiMalware Executable związany jest z usługą Windows Defender, która chroni system przed szkodliwym oprogramowaniem. Może się jednak zdarzyć, że proces ten będzie nagminnie rozpoczynać skanowanie dysku przy każdym wybudzeniu komputera i spowalniać system. Jak to wyłączyć?

 16. Jak naprawić błędy z plikami Msvcp110.dll i Msvcr110.dll przy uruchamianiu programów

  22.09.2014

  Uruchamiasz program lub grę, a na ekranie wyskakuje komunikat o braku pliku Msvcp110.dll lub Msvcr110.dll. Skąd wziąć te pliki i gdzie je umieścić, aby aplikacja poprawnie się uruchomiła?

 17. Jak korzystać z iCloud Drive w Windows

  22.09.2014

  Apple właśnie udostępnił program iCloud Drive dla użytkowników systemu Windows. Wszyscy użytkownicy iPhonów i iPadów mogą teraz korzystać z wirtualnego dysku i przesyłać dane bez przeszkód. Zobaczcie, jak podłączyć swoje dokumenty i pliki do chmury iCloud.

 18. Jak przenieść pliki stronicowania z SSD na inny dysk w Windows 8 – SwapFile.sys i PageFile.sys

  22.09.2014

  Plik wymiany to specjalny plik, który pełni rolę dodatkowej pamięci wykorzystywanej przez system operacyjny. Taki plik może rozrosnąć się do sporej wielkości, a w Windows 8 i 8.1 znajdziemy dwa takie pliki. Zaleca się ich przeniesienie zwłaszcza na dyskach SSD. Jak to zrobić?

 19. Jak instalować rozszerzenia w Safari na iPhone oraz iPad

  19.09.2014

  Wraz z aktualizacją mobilnego systemu Apple'a do wersji iOS 8 pojawiła się (w końcu!) możliwość dodawania rozszerzeń do przeglądarki internetowej Safari. Pokażemy Wam, jak dodawać rozszerzenia, jak nimi zarządzać i jak z nich korzystać.

 20. Jak strumieniować gry z PC do dowolnego Androida jak Nvidia Shield

  19.09.2014

  Nvidia Shield to tablet firmy Nvidia, który umożliwia granie w gry uruchomione na komputerze. Tablet łączy się z komputerem i cały obraz jest widoczny oraz grywalny na ekranie tabletu. Nie musicie jednak wydawać pieniędzy na nowy sprzęt – możecie to samo zrobić z waszym telefonem lub innym tabletem zAndroidem.

 21. Jak wypalać płyty z danymi bezpośrednio z Androida

  19.09.2014

  Nagrywanie płyt z danymi to domena raczej laptopów lub komputerów stacjonarnych – w końcu potrzebujemy nagrywarki. Jest jednak sposób na to, aby nagrywać dane ze smartfona bezpośrednio z Androida, bez potrzeby przerzucanai plików ręcznie na komputer. Jak to zrobić?

 22. Jak przywracać usunięte zdjęcia z iPhone i iPad (iOS 8)

  19.09.2014

  Przypadkowo skasowane zdjęcia z iPhona czy iPada to częsty problem. Na szczęście w iOS 8 pojawiła się funkcja, dzięki której kłopoty z usuniętymi zdjęciami nie będą już tak częste. Zobaczcie, jak odzyskiwać skasowanie fotografie z iPhona czy iPada w iOS 8.

 23. Jak dodać kafelek z przełącznikiem Wi-Fi w Windows Phone 7, 8 i 8.1

  19.09.2014

  Przełączanie Wi-Fi w Windows Phone bywa uciążliwe, zwłaszcza jeśli nie posiadamy systemu zaktualizowanego do wersji 8.1, w której dodano pasek powiadomień i szybkie akcje. Możemy jednak dodać kafelek z przełącznikiem Wi-Fi do ekranu głównego. Jak to zrobić?

 24. Jak zainstalować aplikacje z Galaxy S5 na każdym Androidzie

  19.09.2014

  Podoba Ci się TouchWiz i launcher z Galaxy S5, ale nie posiadasz telefonu Samsunga? Możesz upodobnić smartfona Sony, HTC czy innej marki do Galaxy S5 za pomocą kilku kroków.  

 25. Jak dodawać widgety do iPhone i iPad (iOS 8)

  19.09.2014

  Wraz z aktualizacją iOS 8, Apple wprowadził do swoich mobilnych urządzeń możliwość instalowania widżetów. Dostępne są one z poziomu paska powiadomień. Zobaczcie, jak je instalować i zapoznajcie się z listą najciekawszych aplikacji.

 26. Jak zainstalować i uruchomić klawiaturę w iPhone i iPad

  18.09.2014

  W iOS 8 pojawiła się nowa, ciekawa funkcja. Możemy instalować i uruchamiać zewnętrzne klawiatury. Nie jesteśmy już - jak dotychczas - ograniczeni do korzystania z jedynej, systemowej klawiatury. Pokazujemy, jak zainstalować i włączyć klawiaturę pobraną ze sklepu App Store.

 27. Jak zwiększyć płynność filmów i gier Flash w Firefox

  18.09.2014

  Masz problemy z odtwarzaniem filmów we Flashu w Firefoksie? Podcinają się, chodzą wolno, spada liczba klatek na sekundę? Można sobie z tym poradzić i znacznie zwiększyć płynność przez wymuszenie.

 28. Jak upodobnić Gmaila do poczty Outlook.com [Chrome/Firefox]

  18.09.2014

  Masz pocztę Gmail, z której nie chcesz rezygnować, ale podoba Ci się bardziej wygląd poczty Outlook.com? Jeśli tak, to możesz w prosty sposób zmienić wygląd Gmaila i sprawić, aby wyglądał dokładnie tak, jak Outlook.com.

 29. Downgrade z iOS 8 do iOS 7.1.2

  18.09.2014

  Jeżeli nie spodobał Wam się iOS 8 lub zauważyliście znaczne pogorszenie działania iPhona czy iPada po dokonaniu aktualizacji - czas na downgrade. Pokażemy Wam, jak w prosty sposób cofnąć się z wersji iOS 8 do iOS 7.1.2.

 30. Jak sprawdzić nieznany numer telefonu na Windows Phone

  18.09.2014

  Dzwonił do Ciebie ktoś z numeru, którego nie znasz? Obawiasz się, że to kolejny telemarketer lub bank z ofertą "atrakcyjnego kredytu" i chcesz sobie zaoszczędzić zbędnych rozmów? Możesz sprawdzić, do kogo należy wybrany numer bezpośrednio na Windows Phone.