Zanim kupimy nowy telewizor dokładnie sprawdzamy dostępne w sprzedaży modele, czytamy ich recenzje oraz zapoznajemy się ze specyfikacją. Aby samodzielnie wybrać najlepszy telewizor niezbędna jest więc podstawowa wiedza techniczna. Nie każdy z nas jednak ją posiada. Co w takiej sytuacji?

Najlepiej sprzedające się modele telewizorów Samsung

 

Najprościej zaufać doświadczeniu innych i wybrać telewizor, który już spotkał się z uznaniem użytkowników. Specjalnie dla osób, które właśnie stoją przed wyborem nowego telewizora do swojego domu, przedstawiamy zestawienie siedmiu najlepiej sprzedających się telewizorów marki Samsung.

Dlaczego telewizor Samsung?

Telewizory Samsung to dobry wybór, jeśli zależy nam na wysokiej jakości wykonania, zastosowaniu najnowszych technologii oraz przystępnej cenie. Samsung to obecnie jeden z najbardziej cenionych i najchętniej wybieranych producentów telewizorów. Wybierając telewizor Samsung na pewno się nie zawiedziemy.

Zestawienie 7 najlepiej sprzedających się telewizorów Samsung:

  1. Telewizor SAMSUNG UE55MU6402 – świetny 55-calowy telewizor LED pracujący w rozdzielczości 4K UHD. Idealny wybór dla osób ceniących sobie wysoką jakość obrazu i poszukujących telewizora z funkcją Smart TV. Dobra płynność obrazu (50 Hz) doskonale sprawdzi się zarówno do oglądania wydarzeń sportowych, jak i do gier.

  2. Telewizor SAMSUNG UE58MU6122 – propozycja marki Samsung dla osób potrzebujących dużego ekranu. 58-calowy telewizor Samsung to technologia LED i wysoka rozdzielczość 4K UHD. Doskonały wybór dla użytkowników szukających uniwersalnego telewizora o doskonałym stosunku jakości do ceny oraz korzystających z funkcji Smart TV.

  3. Telewizor SAMSUNG UE50MU6102 – jeśli dwa powyższe telewizory Samsung były zbyt duże, dobrym wyborem będzie ten 50-calowy model. Jego uniwersalne rozmiary sprawiają, że idealnie sprawdzi się zarówno do niewielkiego salonu, jak i do przestronnego pokoju. Telewizor Samsung, podobnie jak poprzednicy, posiada ekran w technologii LED i wysokiej rozdzielczości 4K UHD oraz funkcję Smart TV. Będzie dobrym wyborem dla osób szukających niedrogiego i funkcjonalnego odbiornika.

  4. Telewizor SAMSUNG UE49M6372 – zaletą tego 49-calowego telewizora LED jest wysoka klasa energetyczna A+. W połączeniu z niską ceną urządzenie to będzie doskonałym wyborem dla oszczędnych użytkowników, którzy dość często korzystają z telewizora. Urządzenie pracuje w rozdzielczości Full HD, dobrze sprawdzi się więc zarówno jako główny telewizor, jak i odbiornik do sypialni lub pokoju dziecięcego.

  5. Telewizor SAMSUNG UE49M5572 – ten 49-calowy telewizor LED to także idealny wybór do sypialni, pokoju gościnnego lub dziecięcej sypialni. Urządzenie dostępne jest obecnie w bardzo atrakcyjnej cenie i oferuje dobrą rozdzielczość Full HD, funkcję Smart TV oraz trzy porty HDMI. Jego atutem jest także wysoka klasa energetyczna A+.

  6. Telewizor SAMSUNG UE65MU7052 – ten 65-calowy telewizor Samsung to idealny wybór dla osób poszukujących kompromisu miedzy doskonałą jakością obrazu (4K UHD), dużym ekranem, a oszczędnością energii (klasa energetyczna A+). Ten bardzo chętnie kupowany model posiada funkcję Smart TV oraz 4 gniazda HDMI, dzięki czemu można rozszerzyć jego funkcjonalność podłączając dodatkowe urządzenia. Idealny wybór na główny telewizor domowy, do dużego salonu.

  7. Telewizor SAMSUNG UE55MU6172 – nasze zestawienie zamyka 55-calowy Smart TV pracujący w technologii LED i rozdzielczości 4K UHD. Jego atutem jest doskonały stosunek jakości do ceny oraz funkcjonalność, którą doceni każdy użytkownik, dla którego telewizor ma służyć przede wszystkim do oglądania filmów i rozrywki.

Podobnie, jak pozostałe modele z tego zestawienia, prawie każdy telewizor Samsung w Neonet.pl dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Warto więc przyjrzeć się specyfikacji wszystkich przedstawionych wyżej urządzeń i wybrać spośród nich telewizor Samsung idealny do naszych potrzeb. Nie bez powodu bowiem wszystkie cieszą się tak dużym zainteresowaniem wśród miłośników nowoczesnych technologii.

Artykuł sponsorowany