Być może byłeś w sytuacji, w której szukałeś gier lub zapisów gier, które masz na Suyu i nie wiedziałeś, gdzie one są. Dzieje się tak, gdy tworzysz kopię zapasową lub przenosisz gry na inny komputer i wtedy możesz nie wiedzieć, gdzie się one znajdują. Pokażemy ci, jak łatwo znaleźć te lokalizacje, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować grę z emulatorem Suyu na swoim komputerze.

Najważniejsze informacje:

  1. Tworzenie kopii zapasowych i przenoszenie plików na inny komputer umożliwia bezproblemowe zapisywanie gier na Suyu.
  2. Aby przenieść pliki z Suyu na inny komputer, wystarczy skopiować folder znajdujący się na jednym komputerze i przenieść go na drugi w celu przeniesienia zapisanych gier.
  3. Ciesz się ulubionymi grami, które masz na Yuzu, dzięki niezbędnemu procesowi przełączania, aby zapisać swoje pełne akcji gry.

Chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się wszystkie zapisy gier zainstalowanych na Suyu? Zostań z nami, a pokażemy ci główną lokalizację, w której możesz je znaleźć, aby kontynuować grę od miejsca, w którym ją przerwałeś. Dlatego tak ważne jest zapisywanie gier po zakończeniu grania, aby postępy zostały zachowane nawet jeśli przerwiesz rozgrywkę.

Czy możliwe jest przeniesienie plików z emulatora Yuzu do Suyu na jednym lub kilku komputerach?

Yuzu wpadło w konflikt z Nintendo, po tym jak zostało oskarżone o niezapobieganie piractwu gier. W rezultacie Yuzu został całkowicie wycofany jako emulator Nintendo Switch, ustępując miejsca Suyu. Jest to kolejny emulator, który działa identycznie i oferuje te same usługi, a także pochodzi od tych samych twórców co Yuzu.

W tym przypadku nawet jeśli Yuzu zostało wycofane, to i tak możesz przenieść swoje gry do Suyu, aby nadal cieszyć się grami. Jest to sposób na zmianę oprogramowania bez utraty gier, w które grałeś na emulatorze. Pozostaje jednak pytanie, gdzie przechowywane są te pliki? To właśnie powiemy Ci w tym poradniku.

Jak mogę wyświetlić zapisy gier Suyu na moim komputerze? Wszystkie zapisy gier w jednym miejscu dzięki tej metodzie.

Jest to jeden z najprostszych i najłatwiejszych procesów do wykonania, więc można go ukończyć bez pomocy eksperta. Będziesz mógł to zrobić z Suyu. Otwórz więc emulator, aby rozpocząć. Gdy będziesz gotowy, wykonaj poniższe kroki, aby znaleźć zapisane pliki:

  1. Po wejściu do Suyu wybierz grę, z której chcesz pobrać zapisane dane.
  2. Kliknij grę prawym przyciskiem myszy i poszukaj opcji „Otwórz lokalizację zapisanych danych".
  3. Zostaniesz przekierowany do folderu zawierającego wszystkie zapisane dane dla wybranej gry.
  4. Jeśli chcesz przenieść te informacje na inny komputer, po prostu skopiuj plik i wklej go w tej samej lokalizacji na innym komputerze.

Jest to prosty proces, który nie wymaga skomplikowanych kroków ani bycia ekspertem w zakresie korzystania z emulatora. Oprócz tego przydatne jest również kopiowanie gier przechowywanych w Suyu i przenoszenie ich na inny komputer, na którym również chcesz grać. Jest to jedno z udogodnień oferowanych przez ten emulator, który jest kontynuacją Yuzu po problemach prawnych z Nintendo.

W jakim folderze można znaleźć wszystkie zapisy gier zapisanych w Suyu (Opcja kopiowania gier Nintendo Switch z Yuzu do Suyu).

Chociaż pokazaliśmy już, jak przejść do folderu, w którym znajdują się określone pliki i postępy w grze, to musisz wiedzieć, że istnieje też folder, w którym znajdują się wszystkie z nich. Umożliwi to skopiowanie ogólnego folderu i przeniesienie go na inny komputer, zapisując postęp wszystkich gier. Aby dostać się do tej ścieżki, możesz skorzystać z dwóch opcji.

  1. W eksploratorze plików komputera przejdź do następującej lokalizacji: C:USERNAME USERNAME APPData Roaming.
  2. Innym sposobem jest przejście do „Ten komputer", następnie Dysk lokalny, Użytkownicy, NAZWA UŻYTKOWNIKA, AppData i wreszcie Roaming.

Obie opcje prowadzą do listy folderów z plikami, gdzie znajduje się folder o nazwie Suyu. To właśnie ten folder zawiera wszystkie pliki i postępy w grach zainstalowanych na Yuzu lub Suyu, które chcesz przenieść na inny komputer. Wystarczy skopiować i wkleić, aby ukończyć ten prosty proces.

Wnioski osobiste

Bez wątpienia jest to prosty proces, który można wykonać w zaledwie kilku krokach, aby znaleźć informacje o grze. Niezależnie od wybranej metody nie tylko pomoże ci znaleźć pliki w Suyu, ale także przenieść je na inny komputer. Wybierz więc opcję, z którą czujesz się najbardziej komfortowo, choć oczywiście pierwsza będzie najłatwiejsza dla pojedynczej gry, a druga dla wszystkich plików.

Nie będziesz musiał niczego pobierać, ponieważ najnowsza wersja emulatora Yuzu pozwoli ci dokonać zmiany bez żadnych problemów. Nie musisz tworzyć nowego konta użytkownika ani odtwarzać całej gry Nintendo Switch, system jest prawie taki sam. Potrzebujesz tylko swojego komputera z systemem Windows, aby przenieść go na tę nową platformę, która zapewnia te same wrażenia w grach, tyle że ma lepszą reputację.