Jeśli cieszyć się, że w końcu możesz grać w Apex Legends ze Steam, a nie Origin, nie jesteś sam! Odkąd Apex Legends trafił na Steam, baza graczy drastycznie wzrosła, a teraz więcej graczy streamuje i gra w Apex Legends niż PUBG. Dla tych z was, którzy nie są zadowoleni z obecnego nicku Apex Legends w grze, ten przewodnik pokaże, jak zmienić ją na Steam.

Apex Legends to jedna z najlepszych darmowych gier typu battle royale (FTP) na rynku. Jest szybka, ma mnóstwo postaci i opcji do grania i jest stosunkowo łatwa do nauczenia. Co nie wyklucza poziomu jej rozbudowania, ponieważ istnieje wiele różnych scenariuszy. Jest to również jedna z niewielu gier typu Battle Royale na rynku z tak szczegółową fabułą. 

Od czasu dodania do Steam Apex odnotował duże wzrost zainteresowania aktywnych graczy (dzieje się tak zawsze, gdy gry trafiają na Steam). Zauważono również, że wielu graczy próbowało dowiedzieć się, jak zmienić swoją nazwę użytkownika, ponieważ Steam i Origin mają różne procesy. Wcześniej omawialiśmy, jak zmienić nazwę użytkownika Apex Legends w Origin, więc ten przewodnik skupi się na nowej metodzie zmiany nick’s teraz, gdy Apex jest na Steamie. 

Co ciekawe, proces ten nieoczekiwanie różni się od tego, można się standardowo spodziewać przy procesie zmiany nazwy użytkownika. Warto również zauważyć, że nick może mieć od 2 do 32 znaków. Wydaje się, że dozwolone są również zduplikowane nazwy, na przykład nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmienić swoją nazwę na dokładnie taką samą, jak w przypadku innego istniejącego już streamera lub profesjonalnego gracza. Chociaż podejrzewam, że może się zmienić w przyszłości. 

Jak zmienić nick w Apex Legends na Steam? Zmień nazwę użytkownika Apex Legends, jeśli używasz Steam.

Aby zmienić swój nick w Apex Legends, musisz zmienić nazwę użytkownika dla calego Steam. To nie jest idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować nick we wszystkich innych grach, w które grają, więc musisz się zastanowić, czy warto. Jeśli zdecydujesz się na zmianę, poniżej pokazujemy jak to zrobić.

  • Najpierw zaloguj się na swoje konto Steam, a następnie kliknij strzałkę w dół przy nazwie swojego profilu w prawym górnym rogu. Teraz wybierz Wyświetl mój profil.

  • Na tej stronie kliknij Edytuj profil, a zostaniesz przeniesiony na nową stronę, na której możesz wpisać nową nazwę w polu tekstowym Nazwa profilu . Pamiętaj, że masz od 2 do 32 znaków.

Pamiętaj tylko, że wprowadzenie tej zmiany spowoduje zmianę nazwy wyświetlanej we wszystkich grach, w które grasz, nie tylko w Apex. Nie zmieni to jednak unikalnej nazwy powiązanej z Twoim kontem. To pozostanie bez zmian. Na tym etapie nic nie stoi na przeszkodzie, aby użytkownicy mieli zduplikowane nazwy profili, więc możesz napotkać osoby o dokładnie tej samej nazwie. 

Skoro zainteresował Cię ten artykuł, mogę tylko założyć, że jesteś zapalonym graczem, więc sugeruję przeczytanie również poniższego przewodnika, jeśli miałeś lub masz problemy ze spadkiem liczby klatek na sekundę w grach, gdy grasz za pomocą kontrolera Xbox (bezprzewodowo) Jak naprawić kontroler Xbox powodujący ogromne spadki liczby klatek na sekundę w grach na PC. Z jakiegoś powodu twój kontroler Xbox może powodować poważne problemy z zasobami w niektórych grach, na przykład Star Wars Jedi: Fallen Order.