Download, sterowniki

Jak zmienić język na polski w Instagramie

Autor
Błażej Starosta
Data dodania
19.02.2019
Ilość komentarzy
0

Instagram wyświetla Ci się w języku angielskim i nie wiesz, jak to zmienić? A może po zmianie języka na polski nadal część interfejsu jest dostępna po angielsku? Zobacz, jak zmienić język na swoim koncie Instagram, tak, aby wszystko było po polsku.

Jak zmienić język w Instagramie na polski

Instagram to aplikacja do udostępniania i przeglądania zdjęć, ale mimo wszystko dobrze jest mieć interfejs w całości po polsku. Często zdarza się, że w wyniku pomyłki lub błędu język na naszym koncie ulegnie zmianie. Nagle wszystko zacznie się wyświetlać po angielsku. Jak to zmienić?

W Instagramie znajdziemy, oczywiście, opcje językowe, ale zdarza się, że po zmianie języka na polski nadal pozostają elementy interfejsu wyświetlane w języku angielskim. Jak zatem zmienić język na polski w aplikacji Instagram, tak, aby wszystko działało zgodnie z oczekiwaniami?

Zmiana języka w aplikacji Instagram

Język możemy zmienić bezpośrednio w ustawieniach naszego konta w aplikacji Instagram. Uruchom Instagram w swoim urządzeniu, a następnie na dolnym pasku dotknij ikony swojego profilu.

Po przejściu do profilu wysuń menu aplikacji Instagram w górnym prawym rogu poprzez dotknięcie ikony z trzema paskami. Z wysuniętego menu wybierz u dołu ekranu “Settings”.

Wejdź do ustawień aplikacji Instagram

Wyświetlą się wszystkie ustawienia aplikacji Instagram, podzielone na kategorie tematyczne. Zmiana języka jest dostępna w ustawieniach konta, więc wybierz zakładkę “Account”, a następnie “Language”.

Pojawi się teraz lista wszystkich dostępnych języków. Jeśli język polski wyświetla się na samej górze jako sugerowany, to zignoruj go. Przewiń alfabetycznie ułożoną listę w dół i znajdź język “Polski”, a następnie go wybierz.

Wejdź do ustawień językowych aplikacji Instagram

Aplikacja zostanie przeładowana i będzie dostępna w języku polskim. Niektóre elementy mogą jednak dalej wyświetlać się w języku angielskim lub innym, który wcześniej był ustawiony. Pełna zmiana języka wymaga całkowitego restartu aplikacji Instagram.

Wybierz język polski w Instagramie

Wyjdź do ekranu głównego swojego urządzenia, a następnie dotknij przycisku, który wyświetla listę ostatnio uruchomionych aplikacji. Na liście będzie Instagram - zamknij go przyciskiem z krzyżykiem lub poprzez przesunięcie palcem.

Aplikacja Instagram zostanie w ten sposób całkowicie zamknięta i teraz możesz uruchomić ją ponownie. Restart aplikacji spowoduje przeładowanie wszystkich elementów interfejsu, tak, aby wyświetlały się w ustawionym języku. Teraz wszystkie elementy powinny być po polsku.

Dołącz do dyskusji

comments powered by Disqus