Download, sterowniki

Jak zmienić e-mail na koncie Epic Games

Autor
Błażej Starosta
Data dodania
26.05.2020
Ilość komentarzy
0

Zmieniłeś adres e-mail i chcesz teraz zaktualizować konto Epic Games, aby otrzymywać wiadomości na poprawny adres? Zobacz, jak zmienić e-mail na koncie Epic Games.

Jak zmienić e-mail na Epic Games

 

Adres e-mail przypisany do konta Epic Games jest bardzo istotny. To nie tylko adres, którego używasz do logowania się na swoje konto. To również skrzynka, na którą przychodzą np. wiadomości z kodem do uwierzytelniania dwuetapowego. Warto zatem zadbać o to, aby na koncie Epic Games mieć ustawiony aktualny (i dobrze zabezpieczony!) adres e-mail. Zobacz, jak zmienić adres e-mail przypisany do konta Epic Games.

Jak zmienić e-mail na swoim koncie Epic Games?

Zmiany adresu e-mail możesz dokonać z poziomu ustawień swojego konta Epic Games. Po zmianie adresu będziesz używać nowego e-maila do logowania się na konto Epic Games, a także do odbierania wszystkich wiadomości, powiadomień i kodów uwierzytelniających z Epic Games Store.

Przejdź do ustawień konta Epic Games

Wejdź na oficjalną stronę Epic Games Store za pomocą powyższego linku, a następnie zaloguj się na swoje konto. Po udanym logowaniu wyświetlą się ustawienia konta. Upewnij się, że jesteś w zakładce Ogólne.

Na liście dostępnych pól, tuż obok nazwy użytkownika, znajdziesz pole z adresem e-mail. Aby zmienić e-mail, kliknij w niebieską ikonę ołówka obok pola z adresem e-mail.

Przejdź do edycji adresu e-mail

Wyświetli się nowe okno, w którym możesz wprowadzić swój nowy adres e-mail. Pamiętaj, że e-mail możesz zmienić raz na 90 dni. Wpisz swój nowy adres e-mail, a następnie kliknij Potwierdź.

Na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Wpisz nowy adres e-mail

Musisz teraz przejść do swojej poczty, otworzyć wiadomość od Epic Games, a następnie kliknij w link potwierdzający operację zmiany skrzynki pocztowej.

Po potwierdzeniu adres e-mail zostanie zmieniony na koncie Epic Games. Od tej pory na swoje konto możesz logować się przy użyciu nowego e-maila. Wszystkie wiadomości od Epic Games również będą wysyłane na nowy adres e-mail. Jeśli zechcesz ponownie zmienić e-mail, musisz odczekać 90 dni.

Dołącz do dyskusji

comments powered by Disqus