Download, sterowniki

Jak zagrać w Hyper Scape za darmo

Autor
Błażej Starosta
Data dodania
13.07.2020
Ilość komentarzy
0

Jak zainstalować Hyper Scape, nowy Battle Royale od Ubisoftu? Gra jest już dostępna dla wszystkich użytkowników, którzy mają ochotę ją przetestować. Zobacz, jak zagrać bezpłatnie na PC.

Jak zagrać w Hyper Scape?

Battle Royale wciąż ma się dobrze i do tego gatunku dołączają stale nowe tytuły. Tym razem to Ubisoft postanowił uszczknąć dla siebie kawałek tego tortu, przedstawiając Hyper Scape. To kolejny przedstawiciel gatunku Battle Royale, które akcja ma miejsce w futurystycznym mieście, ulegającym w trakcie rozgrywki zmianom. Gra do tej pory była dostępna w zamkniętych testach, ale Ubisoft postanowił udostępnić grę dla wszystkich w ramach otwartej bety. Jak zagrać w Hyper Scape?

Hyper Scape - jak zainstalować grę za darmo na PC?

Aktualnie Hyper Scape jest dostępny w ramach otwartych testów dla wszystkich graczy, którzy mają ochotę sprawdzić się na polu walki. Na chwilę obecną z tego zaproszenia mogą skorzystać tylko gracze pecetowi, jednak docelowo gra ma trafić także na konsole oraz oferować cross-play. Zatem, jak zainstalować i zagrać w Hyper Scape?

Z pewnością będzie Ci potrzebne konto Ubisoft, do którego przypiszesz grę. Jeśli masz już konto Ubisoft, z którego korzystasz w platformie UPlay, to możesz pominąć ten krok. Jeśli jednak nie grałeś nigdy w żadne gry z tej platformy, to konieczna będzie rejestracja konta Ubisoft.

Gdy masz już konto, kolejnym krokiem jest przypisanie gry do swojego konta. W tym celu wejdź na oficjalną stronę Hyper Scape:

Przejdź na stronę Hyper Scape

Na stronie głównej kliknij przycisk POBIERANIE.

Przypisz grę do konta

 

Zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto Ubisoft. Po zalogowaniu się otrzymasz komunikat, że gra została pomyślnie przypisana do Twojego konta. Znajdziesz tu teraz dwa przyciski - uruchomienia lub pobrania aplikacji UPlay, czyli launchera, za pomocą którego pobierzesz i uruchomisz Hyper Scape.

Uruchom UPlay

Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego UPlaya, to kliknij w przycisk pobierania. Gdy UPlay znajduje się już na Twoim koncie, uruchom UPlay. Na liście gier w swojej bibliotece znajdziesz teraz Hyper Scape. Gra jest przypisana do Twojej biblioteki, skąd możesz ją pobrać, a następnie w dowolnej chwili uruchamiać.

Pobierz grę Hyper Scape

Wybierz Hyper Scape, a następnie kliknij Pobierz. Rozpocznie się teraz pobieranie gry. Gdy zostanie ściągnięta i zainstalowana możesz rozpocząć zabawę. I to wszystko. W ten sposób możesz zainstalować Hyper Scape za darmo na PC.

Dołącz do dyskusji

comments powered by Disqus