Download, sterowniki

Jak wyszukiwać utwory po tekście za pomocą Spotify.

Autor
Juan. M
Data dodania
12.10.2020
Ilość komentarzy
0

Spotify to jedna z najlepszych platform, jeśli chodzi o odtwarzanie muzyki. Posiada aplikacje na Androida, iPhone'a, a także internetowy i lokalny odtwarzacz dla systemów operacyjnych, takich jak Windows 10 lub Mac OS. Z biegiem czasu Spotify bardzo się rozbudowało i dodawało nowe funkcje, które są bardzo praktyczne i przydatne dla użytkowników. Właśnie została uruchomiona długo wyczekiwana funkcja: Rozpoznawanie utworów poprzez teksty

Związane z: Jak wyłączyć Spotify w okienku głośności w Windows 10

Teraz użytkownicy, którzy chcieli znaleźć dowolną piosenkę na platformie, musieli znać wykonawcę, tytuł utworu lub tytuł albumu, aby zlokalizować i odtworzyć żądany utwór Spotify ulepszyło swój system wyszukiwania i pozwala na użycie dowolnego fragmentu utworu do zlokalizowania tego, którego szukasz.

Na pewno wielokrotnie każdemu zdarzyło się usłyszeć piosenkę w radiu czy podczas wyjścia do miasta, której nie znaliśmy, a która wpadła nam w ucho. Nie znając tytułu lub chociaż wykonawcy, ciężko było jej po czasie odszukać.

Istnieją aplikacje, które pozwalają w danym momencie zidentyfikować piosenkę, na przykład Shazam, jednak teraz w Spotify wystarczy zapamiętać mały fragment tekstu piosenki, którą chcesz poznać. Tylko dzięki temu Spotify pokaże Ci tytuł, wykonawcę i album, do którego należy ten mały fragment tekstu.

Poniżej pokażemy Ci krok po kroku, jak wyszukiwać utwory na podstawie fragmentów ich tekstów w Spotify:

Jak znaleźć utwory, używając ich tekstów w Spotify na Androida lub iPhone'a.

1. Zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji.

2. Otwórz aplikację na swoim iPhonie lub Androidzie

3. Przejdź do sekcji: Wyszukiwanie

4. W polu wyszukiwania wpisz kilka fraz lub słów tekstu piosenki.

5. Teraz automatycznie wyświetlą się tytuły piosenek, które pasują do wprowadzonych tekstów.

Ważna uwaga: należy zauważyć, że gdy przeprowadzamy wyszukiwanie przy użyciu fragmentu szukanej piosenki, może zostać nam wyświetlonych kilka utworów. Dzieje się tak, ponieważ tę samą frazę można znaleźć jednej lub wielu piosenkach.

Dołącz do dyskusji

comments powered by Disqus