Jeśli widziałeś niesamowite dzieła sztuki, które ludzie stworzyli za pomocą sztucznej inteligencji, istnieje naprawdę duża szansa, że ​​używają niesamowitego artysty AI o nazwie Midjourney. Ta niesamowita sztuczna inteligencja tworzy sztukę w ciągu kilku sekund, używając słów kluczowych i fraz określonych przez użytkownika. Wyniki to jedne z najbardziej niesamowitych rzeczy, jakie kiedykolwiek zobaczysz. Niestety, nie jest to tak proste, jak wiele osób mogłoby sobie życzyć, więc jeśli jesteś zainteresowany tym tematem, zapoznaj się z dalszą częścią artykułu, gdzie poprowadzimy Cię przez proces korzystania ze sztucznej inteligencji Midjourney.

Midjourney Ai to jedna z najbardziej imponujących rzeczy, jakie widzieliśmy od bardzo, bardzo długiego czasu. W pewnym sensie ukazało się nie wiadomo gdzie, wylądowało na Discordzie i stało się natychmiastowym hitem. Jeśli nie znasz jeszcze Midjourney, jest to genialne oprogramowanie AI, które pozwala użytkownikom tworzyć grafikę w oparciu o konkretny opis lub określony zestaw słów kluczowych. Na przykład możesz powiedzieć mu, aby utworzył obraz, korzystając z jednej z następujących metod.

„Harry Potter, Pokemon, magia, książki, czytanie, zamek”

„Pikachu w mundurze Ravenclaw rzucający zaklęcia różdżką”

Choć brzmi to bardzo prosto, nie możesz po prostu odwiedzić strony internetowej i zacząć tworzyć niesamowitych obrazów do woli. Zamiast tego będziesz musiał zalogować się na swoje konto Discord i dołączyć do serwera Midjourney, gdzie będziesz musiał poprosić AI o stworzenie czegoś. Nie martw się, jeśli brzmi to trochę skomplikowanie, w dalszej części artykułu podzielimy się tym z Tobą, abyś wiedział dokładnie, jak używać Midjourney do tworzenia obrazów.

Jak korzystasz z Midjourney? Twórz dzieła sztuki za pomocą sztucznej inteligencji Midjourney.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to utworzyć konto Discord (jeśli jeszcze go nie masz). Możesz to zrobić tutaj.

  • Spowoduje to przejście do nowej strony, na której będziesz musiał zalogować się na swoje konto Discord. Będziesz także musiał zaakceptować monit o autoryzacji.
  • Gdy to zrobisz, otrzymasz dostęp do serwera Midjourney. Tutaj wybierz serwer z lewej strony. Zwykle nazywają się #newbies-26 itp. Jednak może to wyglądać trochę inaczej w zależności od tego, kiedy to czytasz. Będziesz wiedział, że jesteś we właściwym miejscu, gdy zobaczysz mnóstwo przypadkowych obrazów.

  • Teraz kliknij pole czatu na dole strony i wpisz /wyobraź sobie „Twoja prośba”

Będzie to wyglądać mniej więcej tak: /wyobraź sobie Cirilla Fiona Elen Riannon

  • Teraz poczekaj na utworzenie obrazu. Po zakończeniu będziesz musiał przewinąć stronę i znaleźć obraz.

  • Gdy znajdziesz obraz, zobaczysz pod nim kilka różnych klikalnych opcji.

U1, U2, U3, U4, V1, V2, V3, V4.

U oznacza poszerzenie zakresu, a liczba oznacza, który numer obrazu. Tak więc U1 oznacza poszerzenie zakresu obrazu 1.

V oznacza udoskonalenie obrazu, a liczba oznacza, którego obrazu to dotyczy. Tak więc V1 oznacza udoskonalenie obrazu 1.

  • Uszlachetnianie wybiera ten konkretny obraz, a następnie przerabia sztukę na podstawie tego, co do tej pory wygenerowała. Możesz ulepszać obrazy w kółko, aż uzyskasz coś, co Ci się spodoba.

To wszystko. Jednak musisz pamiętać, że jesteś ograniczony do około 15 darmowych obrazów. Gdy wykorzystasz swoją pulę, będziesz musiał albo zasubskrybować, albo utworzyć nowe konto i użyć go ponownie. Subskrypcje zaczynają się od 10 USD i sięgają nawet 30 USD. Podczas rejestracji należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy, więc upewnij się, że zapoznałeś się ze wszystkimi szczegółami tutaj. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat poleceń, skalowania, wersji i wszystkich skomplikowanych rzeczy, zapoznaj się z przewodnikiem tutaj. Pełną instrukcję obsługi można znaleźć tutaj.