Kiedy ktoś wysyła nam zrzut ekranu czatu WhatsApp, nie powinniśmy wierzyć we wszystko, co widzą nasze oczy. W erze cyfrowej wielu użytkowników używa zrzutów ekranu z czatów, aby zademonstrować, co wydarzyło się w niektórych rozmowach WhatsApp. Jednak wielu nie wie, że każdy może uzyskać zrzuty ekranu fałszywych czatów, które symulują i fałszują prawdziwą rozmowę WhatsApp.

Powiązane: Jak ukryć swój status WhatsApp przed określonymi kontaktami

Powody, dla których użytkownicy mogą zdecydować się na tworzenie fikcyjnych zrzutów ekranu czatu WhatsApp, mogą być bardzo różne. Dlatego ostrożności nigdy nie za wiele. Ponadto nie trzeba dodawać, że zrzuty ekranu fałszywych czatów WhatsApp nie mają żadnej mocy prawnej, ponieważ sędzia zawsze będzie odbierać prawdziwe rozmowy bezpośrednio z urządzeń.

Bez względu na powód, powinieneś wiedzieć, że w Internecie istnieje duża liczba aplikacji internetowych, które pozwalają za darmo tworzyć spersonalizowane zrzuty ekranu czatów WhatsApp. W ten sposób możesz sfałszować każdą rozmowę WhatsApp i sprawić, by wiadomości były dokładnie takie, jak chcesz.

Narzędzia te umożliwiają tworzenie spersonalizowanego czatu WhatsApp ze zdjęciem profilowym, operatorem, datą, godziną, zdjęciem profilowym, statusem, widzianym lub niewidzianym i wszystkim, co może mieć rozmowa na czacie. W ten sposób osoby, które odbierają fałszywe czaty WhatsApp, praktycznie nie mają jak sprawdzić czy dana rozmowa jest prawdziwa, czy nie.

W tym samouczku pokażemy Ci szczegółowo, jak tworzyć fałszywe czaty WhatsApp, aby robić zrzuty ekranu i wysyłać je jako dowód prawdziwości do kogo tylko chcesz:

Jak modyfikować lub fałszować czaty WhatsApp i generować zrzuty ekranu

1. Zalecamy korzystanie ze strony: https://fakedetail.com/fake-whatsapp-chat-generator

2. Pierwszą rzeczą, jaką znajdziemy, jest sekcja Parts, w której możesz pokazać lub ukryć następujące opcje:

 • Pokaż lub ukryj nagłówek (czas, zasięg, operator itp.): Hide Header
 • Pokaż lub ukryj stopkę (pole edytora tekstu): Hide Footer

3. Następną sekcją do skonfigurowania będzie typ urządzeń:

 • Android: Zrzuty ekranu czatu WhatsApp z Androida
 • iPhone: zrzuty ekranu czatu WhatsApp z iPhone'a

4. Poniżej znajdziesz sekcję Clock. Tutaj musisz podać godzinę telefonu, która ma się pojawić na czacie

5. W następnej sekcji, zatytułowanej Battery percent, będziesz mógł wskazać procent baterii telefonu komórkowego, który chcesz wyświetlić w fikcyjnych czatach WhatsApp.

6. Tuż poniżej zobaczysz sekcję Direct message with. Musisz podać nazwę czatu lub kontaktu, z którym podobno prowadzisz rozmowę na WhatsApp.

7. Teraz w Status musisz wprowadzić status uczestnika czatu, który może być Online, Offline lub nawet pozostawić go pustym, jeśli chcesz udawać, że to ustawienie jest wyłączone w ustawieniach WhatsApp.

8. Następnie przejdziemy do stworzenia rozmowy z generowaniem wiadomości.

9. Następna część odpowiada wiadomościom, które zostaną zawarte na czacie WhatsApp. W zakładce 1 skonfigurujesz wiadomości i profil innego użytkownika, czyli wiadomości, które rzekomo otrzymujesz na czacie. Można to skonfigurować w następujący sposób:

 • Dodaj zdjęcie profilowe użytkownika, z którym chcesz przeprowadzić rozmowę, klikając Select image
 • Czas: odpowiada czasowi odebrania wiadomości na czacie WhatsApp.
 • Wiadomość: Tutaj musisz wpisać tekst, który chcesz, aby wiadomość od drugiego rozmówcy zawierała.
 • Dodaj wiadomość: Kliknij ten przycisk, aby fikcyjna wiadomość została dodana do rozmowy WhatsApp.

10. Następną rzeczą będzie przejście na zakładkę Person 2, tutaj będziemy pisać i wysyłać wiadomości na czat WhatsApp tak, jakbyś robił to sam. Oznacza to, że odpowiadają twoim domniemanym wiadomościom.

 • Czas: jest to czas, w którym rzekomo wysyłasz wiadomość.
 • Wiadomość: Tutaj wpisz tekst, który chcesz, aby Twoja wiadomość zawierała
 • Przeczytane-nieprzeczytane: Pozwala to dodać tiki. Tutaj możesz wybrać pomiędzy brakiem, jednym haczykiem (wysłane), dwoma (dostarczono) i podwójnym niebieskim zaznaczeniem (odczytano)
 • Na koniec wystarczy kliknąć Dodaj wiadomość, aby „wysłać” utworzoną wiadomość.

Uwaga: Musisz pamiętać, że możesz przeplatać się między Person 1 i Person 2, aby wiadomości były również przeplatane, lub możesz też sprawić, by kilka wiadomości pojawiło po sobie od Osoby 1 i/lub Osoby 2.

11. Podgląd rozmowy pokaże w czasie rzeczywistym fikcyjne wiadomości, które są fikcyjnie włączone do czatu WhatsApp.

12. Gdy rozmowa zostanie skonfigurowana zgodnie z Twoim życzeniem, wystarczy kliknąć przycisk: Download Whatsapp Chat As Image

13. Automatycznie po kilku sekundach zostanie pobrany fałszywy zapis czatu WhatsApp z fikcyjną rozmową.

14. Ten obraz fałszywego czatu WhatsApp można udostępnić komu chcesz, aby mogli sprawdzić wyświetlane tam wiadomości. Ta wersja jest tak dobra, że ​​tylko Ty będziesz wiedział, że czat został fikcyjnie utworzony i że nie jest to oryginalna rozmowa WhatsApp.

Ważna uwaga: narzędzie online umożliwia pobieranie fałszywych zrzutów ekranu WhatsApp również w wersji internetowej lub aplikacji komputerowej. Aby to zrobić, wystarczy zmienić widok z zakładki Mobile na Pulpit.