Jeśli używasz Midjourney Ai do tworzenia dzieł sztuki i obrazów, prawdopodobnie zastanawiasz się, jak sprawdzić, ile obrazów zostało Ci do stworzenia. Domyślnie bezpłatne konta próbne mają 25 minut lub około 25 zdjęć.

Midjourney AI to absolutne arcydzieło i pozwala tworzyć wszelkiego rodzaju treści za pomocą podpowiedzi tekstowych i szeregu różnych poleceń. Na przykład możesz zażądać czegoś za pomocą ciągu tekstowych podpowiedzi, a następnie zastosować szereg różnych poleceń, aby skierować Midjourney w określonym kierunku lub użyć określonych parametrów. Jeśli nie używałeś poleceń w Midjourney, zapoznaj się z tym przewodnikiem: Jak używać poleceń w Midjourney. Zrobi to ogromną różnicę w twoich pracach.

Kolejną ważną rzeczą, o której należy pamiętać podczas korzystania z Micjourney, jest jakość generowanych obrazów. Domyślnie utworzenie każdego obrazu zajmuje około 1 minuty czasu GPU. Możesz jednak zmniejszyć to o około siedemdziesiąt pięć procent, aby zaoszczędzić minuty GPU na ostateczne tworzenie, a nie na próbne przebiegi. Więcej informacji na temat oszczędzania minut GPU w Midjourney można znaleźć w poniższym artykule: Jak najlepiej wykorzystać minuty GPU Midjourney.

To prowadzi nas do głównego tematu tego artykułu, czyli jak sprawdzić pozostały bilans minut GPU w Midjourney. Na szczęście proces jest naprawdę prosty i wymaga tylko użycia określonego polecenia, aby pobrać dane z serwera Midjourney Discord.

Jak sprawdzić swoje minuty GPU w Midjourney? Dowiedz się, ile obrazów lub minut GPU zostało Ci w Midjourney.

  • Aby móc sprawdzać minuty pracy GPU w Midjourney AI, musisz się upewnić, że jesteś zalogowany na swoje konto i na serwerze Midjourney.
  • Gdy znajdziesz się na serwerze, dołącz do kanału, który pozwala tworzyć treści lub wejdź do swojego prywatnego pokoju (jeśli masz subskrypcję).
  • Teraz wpisz /info w polu tekstowym u dołu ekranu, gdzie zwykle wpisujesz polecenia i żądania, a zobaczysz pozostałe minuty GPU.

To wszystko. Teraz możesz kontynuować tworzenie treści i dokładnie wiedzieć, ile zdjęć masz do dyspozycji. Jeśli jesteś stosunkowo nowy w korzystaniu z Midjourney i przeczytałeś już wszystkie nasze inne przewodniki, gorąco zachęcam do zapoznania się z przewodnikiem użytkownika Midjourney.

Jest mnóstwo naprawdę dobrych informacji, które poprowadzą Cię do najlepszych wyników. Niektóre inne kanały na serwerze Discord są również dobrym źródłem dodatkowych informacji dotyczących tworzenia treści. Jeszcze lepiej spraawdzać niektóre rzeczy na YouTube. Najważniejszą rzeczą podczas korzystania z Midjourney jest cierpliwość, uzyskanie dokładnych wyników zajmuje dużo czasu, a czasami utworzenie pojedynczego obrazu, który warto gdzieś opublikować, może zająć dużo minut GPU. W każdym razie to podsumowuje ten przewodnik, jeśli uważasz, że jest przydatny, nie zapomnij sprawdzić naszego kanału na YouTube.