Jeśli nieumyślnie usunąłeś swoje ostatnie edycje wideo w CapCut, to nie jesteś całkowicie pozbawiony opcji (zazwyczaj). Twoje dane są nadal dostępne i powinny być możliwe do odzyskania. Masz kilka opcji odzyskiwania usuniętych filmów CapCut, a my przeprowadzimy Cię przez kolejne kroki.

Najważniejsze informacje:

 1. Dowiedz się, jak odzyskać usunięte projekty w CapCut.
 2. Czy można odzyskać usunięte lub utracone projekty wideo w CapCut?

Jak odzyskać usunięte projekty w CapCut - Odzyskaj usunięte filmy Capcut.

Utrata plików i projektów to jedna z najgorszych rzeczy, jakie mogą się przytrafić montażystom wideo. Często użytkownicy aplikacji spędzają niezliczone godziny na tworzeniu projektów i przechwytywaniu materiału filmowego, więc kiedy otwieramy CapCut i jest on pusty, to z reguły niewiele dzieli nas od paniki. Na szczęście istnieje kilka sposobów na przywrócenie przypadkowo usuniętego materiału wideo. Niestety trzeba mieć też trochę szczęścia w całej tej sytuacji, ale jeśli chcesz spróbować odzyskać usunięty materiał w programie CapCut, to wykonaj poniższe czynności.

Odzyskiwanie usuniętych projektów Capcut z Kosza.

Zarówno komputery z systemem Windows, jak i Mac posiadają Kosz, w którym tymczasowo przechowywane są usunięte pliki. Jeśli więc przypadkowo usunąłeś zawartość CapCut lub folder, w którym wszystko było przechowywane, to istnieje szansa, że nadal znajduje się to w koszu. Chociaż duże projekty i pliki mogły pominąć tę fazę i odejść w otchłań na zawsze…

 • Kliknij dwukrotnie ikonę kosza na komputerze.
 • Zlokalizuj projekt, który chcesz odzyskać.
 • Kliknij plik prawym przyciskiem myszy i wybierz Przywróć.

Spowoduje to przywrócenie projektu lub plików projektu do ich pierwotnej lokalizacji. Alternatywnie możesz przeciągnąć i upuścić go w preferowanej lokalizacji, w tym na zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej. Upewnij się tylko, że ponownie połączyłeś wszystko w CapCut, jeśli przenosisz pliki do nowej lokalizacji. W przeciwnym razie pojawi się błąd Media Lost.

Odzyskiwanie usuniętych projektów Capcut z pamięci masowej w chmurze.

Integracja Capcut z pamięcią masową w chmurze nie tylko umożliwia dostęp i edycję projektów z dowolnego miejsca, ale także pozwala odzyskać przypadkowo usunięte projekty. Jeśli wykonałeś kopię zapasową swoich projektów Capcut za pomocą iTunes lub iCloud, możesz je łatwo odzyskać.

 • Podłącz urządzenie do komputera z najnowszą wersją iTunes.
 • Otwórz iTunes i wybierz iPhone'a, gdy się pojawi.
 • Kliknij "Przywróć kopię zapasową".
 • Wybierz kopię zapasową zawierającą usunięte projekty.
 • Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zakończyć proces odzyskiwania.

Co powoduje utratę projektów CapCut.

Podczas gdy głównym powodem usuwania projektów z Capcut jest błąd użytkownika, to istnieje kilka innych rzeczy, które mogą powodować utratę projektów w CapCut.

 • Przypadkowe usunięcie: Jest to główna przyczyna problemów i zazwyczaj jest to błąd użytkownika. Ludzie często usuwają niewłaściwe pliki lub foldery na swoich urządzeniach. Upewnij się więc, że podczas pracy nad projektami wszystko odpowiednio porządkujesz, aby nie dopuścić do takiego błędu.
 • Aktualizacje aplikacji: Chociaż nie zdarza się to zbyt często, aktualizacje CapCut lub zmiany w aplikacji mogą spowodować usunięcie projektu, zwłaszcza jeśli projekty są niekompatybilne z najnowszą wersją aplikacji. Jak już wspomnieliśmy, jest to dość rzadkie, ale możliwe. Dlatego zazwyczaj wykonuję kopię zapasową projektów przed aktualizacjami.
 • Problemy z urządzeniem: Kolejną potencjalną przyczyną utraty projektów w CapCut są problemy ze sprzętem i urządzeniami. Zwykle są to uszkodzone dyski lub podobne problemy.
 • Problemy techniczne - błąd aplikacji CapCut, różnego rodzaje awarie aplikacji mogą spowodować uszkodzenie lub utratę danych wideo, choć jest to również dość rzadkie.

Czy możliwe jest odzyskanie usuniętych filmów CapCut?

Chociaż oficjalna strona CapCut twierdzi, że po usunięciu projekt przepadł na zawsze, to nadal istnieje kilka sposobów na jego odzyskanie, choć tak naprawdę zależy to od wielu okoliczności. Główną z nich jest to, w jaki sposób dane zostały usunięte i czy posiadasz pamięć masową w chmurze.