Masz wiele kont na Discordzie i chciałbyś ułatwić sobie nieco życie? Być może będziesz chciał skorzystać z funkcji szybkiego przełączania kont na Discordzie. Umożliwi to zalogowanie się na wiele kont Discord jednocześnie i stosunkowo szybkie przełączanie się między nimi bez konieczności wprowadzania za każdym razem wszystkich swoich danych logowania i 2FA.

Discord to jedna z najpopularniejszych platform komunikacyjnych dla graczy i wielu innych społeczności internetowych. Jest darmowy, stabilny, pełen funkcji i ma historię wykorzystania zasobów, z którymi żadna inna usługa nie może się równać. Jest to jeden z niewielu programów, które można z powodzeniem pozostawić działający w tle bez utraty wydajności podczas grania w gry.

Kolejną naprawdę dobrą rzeczą w Discordzie jest to, że teraz można logować się na wiele kont i łatwo przełączać się między nimi. Bez konieczności wylogowywania się i ponownego logowania. Dzięki temu nie musisz wprowadzać adresu e-mail, hasła i 2FA za każdym razem, gdy się przełączasz. Jak więc zacząć korzystać z opcji szybkiego przełączania kont na Discordzie?

Uwaga: na tym etapie ta funkcja jest dostępna tylko w wersji Discord na komputery PC, nie będzie można jej używać w aplikacji mobilnej na Androida i iOS.

Jak korzystać z wielu kont na Discordzie? Korzystanie z szybkiego przełączania kont na Discordzie.

  • Aby rozpocząć, otwórz Discord, zarówno program, jak i wersja internetowa działają dobrze.
  • Następnie zaloguj się na konto. W kolejnym kroku kliknij ikonę profilu w lewym dolnym rogu.
  • Teraz przejdź do Przełącz konta > Zarządzanie kontami.

  • W nowym oknie, które się pojawi, kliknij Dodaj konto i zaloguj się przy użyciu swoich danych logowania dla tego konta.

  • Gdy to zrobisz, zostaną dodane dwa konta. W razie potrzeby możesz dodać więcej.

Teraz wystarczy kliknąć ikonę profilu, przejść do Przełącz konta i wybrać drugie konto. Przełączanie kont zajmuje tylko kilka sekund i możesz to robić tak często, jak tylko zechcesz. Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że nie zobaczysz powiadomień i wiadomości z innego konta, które nie jest aktywne. Będziesz musiał wrócić do niego, aby otrzymywać wiadomości itp. Jak dotąd wygląda na to, że możesz dodać tyle kont, ile chcesz. Wydaje się, że nie ma granic. Przynajmniej z tego, co widzimy w tej chwili.

Pamiętaj, że ta funkcja nie jest dostępna w mobilnych wersjach Discorda. Zarówno Android, jak i iOS.

Nie możesz zalogować się na swoje konto Discord, ponieważ ciągle pojawia się błąd 2FA?

Próbujesz zalogować się na swoje konto na Discordzie, ale nie możesz, ponieważ Twój kod 2FA jest odrzucany? W większości przypadków jest to problem z synchronizacją, który można rozwiązać bez większych problemów. Mam jednak nadzieję, że masz gotowy kod zapasowy Discord na wypadek, gdyby to było coś innego.