Download, sterowniki

FIFA 21 - zmiany i nowości

Autor
Błażej Starosta
Data dodania
15.09.2020
Ilość komentarzy
0

Mimo że nowa wersja gry FIFA wychodzi co roku, nowe odsłony gry nadal oczekiwane są przez nowych graczy. Każdy rok przynosi możliwość przeprowadzania rozgrywek z nowymi funkcjami, bohaterami i trybami. Także w tym roku oczekiwać można nowych funkcjonalności. Dowiedz się, na co liczyć mogą fani w tym roku, jakie są wymagania sprzętowe nowej wersji gry i na jakie platformy zostanie wydana.

FIFA 21 - zmiany i nowości

  1. Fifa 21 - nowości
  2. Fifa21 na konsole PS4
  3. Fifa21 na konsole Xbox
  4. Fifa21 – data premiery
  5. Fifa 2 – wymagania sprzętowe

Fifa 21 – nowości

Gra Fifa jest od wielu znana fanom piłki nożnej i nie tylko. Co roku wydawana jest kolejna wersja kultowej już rozgrywki. Także w 2020 roku spodziewać można się zupełnie nowych funkcji i trybów, które jeszcze bardziej urozmaicą rozgrywkę. Do zapowiadanych nowości należy m.in. tryb VAR, którego efektem ma być zwiększone poczucie autentyczności rozgrywanego meczu.

Do innych wartych wspomnieniach nowości należy rozbudowanie trybu VOLTA. Możliwość przeprowadzania meczów w zupełnie innych niż dotychczas warunkach, na ulicy oraz hali, spotkała się z dużym zainteresowaniem graczy. Twórcy gry postanowili więc kontynuować tę możliwość także w tym roku, zwiększając jej funkcjonalność.

Największych zmian spodziewać można się jednak w warstwie wizualnej. Już od pewnego czasu producent stawia na zwiększanie realizmu w swoich produktach. Z tego powodu w tym roku pojawić ma się obsługa Ray-Tracingu, który opiera się na analizowaniu promieni słonecznych.

Efektem ma być fotorealistyczna rozgrywka, zbliżona do prawdziwych meczów. To jednak jeszcze nie wszystko. Zmiany na lepsze nastąpić mają również w warstwie dźwiękowej.

Oprócz tego pojawić mają się także nowi zawodnicy. O konkretach trudno jednak jeszcze wspominać w tym momencie. Jeszcze większa różnorodność w wyborze modeli bohaterów meczów będzie dla wielu graczy z pewnością dużą zaletą.

Fifa 21 zostanie wydana również na nowe platformy. Dotychczas gry wydawane były naPS4, Xbox One, PC. Również w tym roku gracze będą mieli do wyboru możliwość gry na wspominanych urządzeniach. Producent gry nie zapomniał jednak również o sprzętach najnowszej generacji, PS5 i Xbox One X, na których premierę oczekuje nadal wielu graczy.

Fifa21 na konsole PS4

Gra Fifa21 z roku na rok oferuje coraz większe możliwości rozgrywek. Najnowsze wersja to aż 30 lig, 90 stadionów, 700 drużyn i 17 000 zawodników. To jednak jeszcze nie wszystko. Rozgrywki w Fife21 będą wspomagane sztuczną inteligencją. Co to oznacza dla graczy? Tryb rywalizacji, w którym ruchami drużyny przeciwnej kieruje właśnie AI. To będzie z pewnością niezwykle trudna i emocjonująca rozgrywka.

fifa21 ps4 to również bardziej rozbudowany amatorsko-profesjonalny futsal. Teraz grać będzie niemal wszędzie, od dachu do parkingu. Fifa 21 rozbudowuje również karierę menadżera. Oprócz tego ulepszona została mechanika, a kierowanie padem stanie się jeszcze bardziej precyzyjne i przyjemne.

Co ważne, kupując konsole na PS4, używać jej będzie można także na PlayStation5, oczekiwaną od kilku miesięcy przez graczy z całego świata.

Fifa21 na konsole Xbox

fifa 21 na konsole Xbox również zaskakuje. Gracze mają do tryb rywalizacji, a także realistyczne pojedynki wspierane sztuczną inteligencją. Dzięki temu gra zawodników staje się bardziej autentyczna, a sama przyjemność z rozgrywki jeszcze większa. Podobnie jak w przypadku wersji na PC i PS4 liczyć można na ulepszoną ścieżkę dźwiękową, oraz nowe modeli piłkarzy.

Zaletą najnowsze wersji ma być również ulepszona mechanika gry. Dzięki temu gra padem będzie łatwiejsza, a także umożliwi większą kontrolę nad piłkarzami.

Zakup gry fifa 21 xbox One daje możliwość bezpłatnego przejścia na najnowszą wersję platformy, Xbox Series X, która ma wyjść pod koniec roku.

Fifa21 – data premiery

Premiera gry na PC, Xbox One, PlayStation 4 planowana jest na 9 października. Nic nie wiadomo obecnie o potencjalnych zagrożeniach, które opóźnić mogą premierę nowej wersji produktu.

Już teraz grę zamówić można przedpremierowo w większości sklepów ze sprzętem elektronicznym. Za podstawową wersję gry zapłacić należy 200 złotych. Warto wspomnieć, że zakupiony teraz produkt zostanie dostarczony w momencie premiery. Nie wiadomo natomiast, kiedy zostanie wydana gra na najnowsze konsole. Warto podkreślić jednak, że kupując grę na PS4 i Xbox One, będzie można korzystać z nich także na najnowszych wersjach konsoli.

Dla niecierpliwych graczy powstała edycja mistrzowska, którą otrzymać można 6 października, kilka dni przed oficjalną premierą. Oprócz możliwości wcześniejszego rozpoczęcia emocjonujących rozgrywek gracze otrzymują również kilka bonusów, które urozmaica zmagania na boisku.

Fifa 2 – wymagania sprzętowe

Obok daty premiery, wymagania sprzętowe to drugi aspekt, który leży w zainteresowaniach graczy.

W przypadku komputerów do głównych wymagań sprzętowych zaliczyć można obecność procesora AMD Phenom II X4 965 lub Intel Core i3-2100., a także kartę pamięci o minimum 8 GB RAM oraz kartę graficzną GeForce GTX 660.

Wielkość gry to 50GB. Tyle właśnie należy przeznaczyć na nią na dysku twardym.

Materiał zewnętrzny

Dołącz do dyskusji

comments powered by Disqus