Download, sterowniki

Polecamy

Nawigacja

Menu

Aktualności

 1. Jak usunąć recenzje z Map Google.

  14.01.2021

  Opinie w Mapach Google są bardzo przydatną funkcją dla użytkowników, wiele osób sprawdź je przed udaniem się w jakieś miejsce. Warto wiedzieć, że dodane opinie można zarówno edytować lub usunąć, jeśli nasza ocena danego miejsca ulegnie zmianie.

 2. Jak usunąć biały pasek z boku Chrome Mobile. (Android i iOS)

  14.01.2021

  Od jakiegoś czasu w Chrome Mobile na telefonach z Androidem i iOS pojawia się irytujący biały pasek, pusta przestrzeń z boku ekranu. Jest to problem Google, który powinien zostać naprawiony wraz z kolejnymi aktualizacjami, pokazujemy jak tymczasowo sobie z nim poradzić.    

 3. Jak wyłączyć powiadomienie

  14.01.2021

  Denerwuje Cię okienko "Okno jest gotowe" w Ubuntu, które wyświetla się, gdy próbujesz wywołać okno z poziomu aplikacji np. Firefox? Możesz wyłączyć to powiadomienie i od razu wyświetlać okno na pierwszym planie.

 4. Jak używać hashtagów do znajdowania filmów na Youtube.

  13.01.2021

  Youtube umożliwia przeszukiwanie filmów i kanałów po hashtagach. Można w ten sposób łatwo wyszukać filmy o interesującej nas tematyce. Pokazujemy jak łatwo i sprawnie korzystać z tej funkcjonalności.

 5. WhatsApp: ochrona za pomocą odcisku palca, Face ID/Touch ID

  13.01.2021

  Whatsapp wprowadził możliwość dodatkowego zabezpieczenia dostępu do aplikacji. Teraz nawet jeśli ktoś zna kod zabezpieczający Twój telefon nie będzie mógł otworzyć aplikacji, ponieważ będzie ona wymagała odcisku palca, Face ID czy Touch ID.

więcej aktualności

Artykuły

więcej artykułów