AVI ReComp Download

Osoby, które posiadają komputer przenośny wolą odtwarzać filmy na stacjonarnym DVD lub kinie domowym – kwestia większego i lepszego obrazu oraz potężniejszego dźwięku. Niestety nie zawsze film, który bez problemu odtwarza się na komputerze będzie bezproblemowo działał na stacjonarnym odtwarzaczu DVD. W takich chwilach niezbędny staje się program AVI ReComp.

AVI ReComp to bezpłatna aplikacja do edycji plików wideo w formacie AVI działająca na działąniu takich narzędzi jak enkoder XviD, AviSynth oraz VirtualDubMod. Jeśli te pojęcia są obce dla początkujących użytkowników podpowiemy, że za pomocą AVI ReComp możemy dowolnie przerobić film zapisany z rozszerzeniem AVI, a co najważniejsze, sprawić, aby bezproblemowo działał na stacjonarnych odtwarzaczach DVD.

Za pomocą AVI ReComp nawet początkujący użytkownik jest w stanie wkleić napisy do filmu, dzięki czemu znika problem ze zgodnością plików tekstowych z odtwarzaczem, jak również dodać własne logo, co sprawdzi się przy tworzeniu firmowych prezentacji. Oprócz tego istnieje możliwość likwidacji algorytmów QPEL oraz GMC lub dodania do obrazu czarnych pasów by wprowadzić efekt kinowy. Wystarczy wybrać żądaną opcję, dobrać podstawowe parametry, a resztę wykona program AVI ReComp.