ABBYY PDF Transformer Download

ABBYY PDF Transformer jest jedyną aplikacją służącą do konwersji, która potrafi przetworzyć dowolny typ pliku PDF, włącznie z plikami PDF zawierającymi tylko obraz, tekst i obraz, tekst nad obrazem i tekst pod obrazem (przeszukiwalny). W odróżnieniu od innych aplikacji do konwersji dostępnych na rynku, Transformator PDF potrafi przetworzyć pliki PDF utworzone przez oprogramowanie dołączane do urządzeń wielofunkcyjnych i skanerów oraz pliki utworzone przez innego rodzaju aplikacje.

Program wyposażony jest w prosty interfejs umożliwiający szybką transformację dokumentów. Po załadowaniu PDF-a wybieramy format, do którego chcemy przekształcić tekst. Można też zaimportować dokument ze skanera. Szereg narzędzi pozwala na szybką obróbkę tekstu Użytkownik może skorzystać z automatycznych ustawień, bądź też samodzielnie zaznaczyć partie tekstu, które mają być przeniesione z PDF do innego formatu. Dostępne są również narzędzia wycinania grafiki i innych formatów osadzonych w dokumentach PDF. Inne narzędzia to chociażby wykrywanie języka dokumentu, analiza dokumentu czy też przechwytywanie tła PFD-a. Możemy też skorzystać z narzędzi przechwytujących tabele i przenoszących je do Excela czy innego programu obsługującego arkusze kalkulacyjne.

ABBYY PDF Transformer dostępny jest po polsku, pozwala na pełnotekstowe wyszukiwanie, dodawanie komentarzy, pracę w zespole nad jednym dokumentem czy też możliwość zabezpieczania dokumentów. Po zakończeniu wersji trial programu można skorzystać też z darmowej przeglądarki PDF. Z wersji trial programu do konwersji PDF można korzystać maksymalnie przez 30 dni.