Teleport Pro Download

Co zrobić, aby otworzyć stronę internetową na komputerze, który nie jest podłączony do Internetu? Najłatwiej jest oczywiście Internet podłączyć, ale jeśli ktoś musi na przykład zrobić referat na konkretny temat, a nie ma dostępu do sieci, może skopiować całą stronę internetową na dysk komputera z Internetem, a następnie przenieść ją na swoją maszynę. Między innymi taki zabieg umożliwia program Teleport Pro.

Teleport Pro co prawda nie skopiuje strony na inny komputer, ale bez problemu pobierze statyczną wersję serwisu internetowego w postaci plików HTML na dysk komputera podłączonego do komputera. Program ten z powodzeniem przyda się do robienia kopii serwisów, z których często korzystamy, a nie zawsze mamy stały dostęp do Internetu.

Program oddaje do rąk użytkownika prosty kreator nowych projektów o nazwie New Project Wizard. Narzędzie to umożliwia użytkownikowi wybór jednej z sześciu kategorii projektu. Należy również zaznaczyć, że Teleport Pro to nie tylko kopiowanie stron na dysk, to również zaawansowane funkcje, które szukają na stronie wybrane typy plików, sprawdzają witryny, do których prowadzą odsyłacze znajdujące się na kopiowanej stronie, pobierają pliki tylko ze znanych i zaufanych stron oraz dają możliwość pobierania tylko tych stron, które zawierają słowa kluczowe wpisane wcześniej przez użytkownika.