RegCompact Pro Download

Podczas normalnego działania systemu Windows dane rejestru systemowego są ciągle nadpisywane lub usuwane z rejestru. Po czasie wszystkie dane są rozrzucone po całym rejestrze. Gdy informacja jest usuwana z rejestru, tworzą się luki z fragmentami danych w rejestrze. W rezultacie dostęp do poszczególnych informacji może być bardzo długi, gdy użytkownik próbuje uruchomić jakiś program, system musi przeskanować duży plik rejestru w celu odnalezienia odpowiedniej informacji.

RegCompact Pro rozwiązuje problem fragmentacji rejestru oraz jego dużego rozmiaru. Aplikacja grupuje dane w rejestrze tak, że poszczególne części danych są poukładane a plik rejestru jest o wiele mniejszy. Komputer jest uruchamiany ponownie, podczas startu systemu stare pofragmentowane części rejestru są zastępowane nowymi, zoptymalizowanymi częściami rejestru systemowego.

Zalecane jest używanie programu RecCompact Pro przynajmniej raz w tygodniu lub po instalacji/deinstalacji programu by zapewnić wysoką wydajność rejestru systemu Windows. Odczujesz także mniejszą ilość miejsca zajmowaną przez rejestr po deinstalacji każdej aplikacji.