Sony Vegas Pro Download

Sony Vegas Pro to kompleksowy zestaw do edycji plików wideo i preparacji płyt DVD i Blu-ray. W skład pakietu wchodzi Vegas Pro, DVD Architect Pro oraz Dolby Digital AC-3. Programy te umożliwiają szeroką obróbkę i edycje plików filmowych, oferując szeroki wachlarz opcji i usprawnień, by stworzyć w pełni profesjonalny projekt.

Aplikacja pozwala na edytowanie plików o ogromnej jakości (SD, HD, 2K, 4K) w kilku trybach, by jak najlepiej wykorzystać oferowane możliwości. Program jest w pełni konfigurowalny, pozwalając na dogodne rozlokowanie okien i pasków narzędzi oraz implementację własnych skrótów klawiszowych do często wykonywanych czynności i wykorzystywanych opcji. Umożliwia edycję pliku wideo w czasie rzeczywistym, gdy jest on odtwarzany, pozwalając na dodanie bądź usunięcie konkretnych kadrów w dynamicznym tempie.

Bazując na standardzie OpenFX, Vegas Pro wykorzystuje liczne, zaawansowane wtyczki, które zapewniają umieszczenie aż do 32 efektów w trakcie jednego łańcucha czynnikowego. Dostępny pakiet efektów w wysokiej jakości pozwala na stworzenie unikalnej, kreatywnej i interesującej projekcji. Umożliwia on szeroką kontrolę nad opcjami dźwiękowymi, pozwalając na miksowanie dźwięków i efektów, zwiększanie i zmniejszanie głośności, głębokość tonów oraz wyciszenie niepotrzebnych szumów. Ponadto współpracuje z najnowszymi programami i urządzeniami do rejestrowania i modulacji głosu.

Narzędzie obsługuje wiele formatów, pozwalając na eksportowanie i importowanie plików różnych programów do edycji filmów – AAF (Avid Pro Tools 10), XML (Apple Final Cut Pro 7, Final Cut Pro X i DaVinci Resolve 8) i .prproj (Adobe Premiere Pro i After Effects CS6).

Poza tym Vegas Pro oferuje opcję wypalania płyt Blu-ray i DVD z własną, indywidualną szatą graficzną w menu startowym. Aplikacja DVD Architect Pro pozwala na stworzenie odpowiedniego tła, pasującego do formy projektu. Współpracuje on z Adobe Photoshop, dając jeszcze większe możliwości graficzne przy wykorzystaniu techniki masek.

Vegas Pro to kompleksowy pakiet do tworzenia i edycji własnych nagrań filmowych, pozwalając na szeroką ingerencję w komponenty projektu, by nadać mu swój własnych, niepowtarzalny charakter, czego efektem są profesjonalne filmy i klipy muzyczne na wysokim poziomie.