Scan to PDF Download

Dzięki programowi Scan to PDF znacznie przyśpieszymy proces skanowania i konwersji elektronicznej wersji dokumentacji do formatu PDF. Aplikacja umożliwia automatyczne tworzenie dokumentów PDF wprost ze źródła TWAIN.

Narzędzie dostepne jest w języku polskim, posiada prosty interfejs, który umożliwia łatwe skanowanie dokumentów i zapis ich do plików PDF. Po uruchomieniu programu mamy do wyboru kilka przycisków - Skanuj, Wybór skanera czy import pliku lub plików. Po zeskanowaniu dokumentu za pomocą skanera możemy wyedytować plik (przyciąć go, obrócić itp.) a następnie zapisać do pliku na komputerze. Proces jest bardzo szybki, nie wymaga żadnych umiejętności. Możemy też automatycznie załączać skany do poczty e-mail.

W ustawieniach programu można podać domyślnego autora czy nazwę dokumentu, która będzie za każdym razem proponowana podczas zapisywania dokumentu do PDF. Można też ustawić domyślną lokalizację dla plików czy skorzystać z wtyczek oferowanych przez producenta - na stronach narzędzia Scan to PDF.