Jaws PDF Creator Download

Jaws PDF Creator to intuicyjny kreator plików PDF, który instaluje się w systemie w formie sterownika wirtualnej drukarki. Formuła ta pozwala na błyskawiczną konwersję do formatu PDF wszystkich rodzajów dokumentów przy użyciu jednego przycisku myszy, poprzez kliknięcie na ikonkę programu. Dodatkowe funkcje umożliwiają ponadto konwersję gotowych plików EPS i PostScript do formatu PDF, a także zabezpieczenie utworzonego dokumentu za pomocą szyfrowanego hasła.

Dodatkowe funkcje kreatora plików Jaws PDF Creator, pozwalają na wygenerowanie linków nawigacyjnych lub zakładek z nagłówków do utworzonego dokumentu PDF. Dzięki integracji z pakietem MS Office, kreator dodaje hyperłącza do stron WWW oraz zakładki. Posiada również funkcję makro, umożliwiając zachowanie dokumentu w dotychczasowej formie. Jaws PDF Creator nie wyróżnia się na tle podobnych kreatorów PDF, jednak dzięki szybkości działania i nieskomplikowanej formule warto go sprawdzić.

Prosta aplikacja pozwalająca na tworzenie plików PDF z dowolnego dokumentu i w dowolnym programie pozwalającym na wydruk. Program instaluje się w systemie jako sterownik drukarki wirtualnej konwersując każdy rodzaj dokumentu do formatu PDF.