eXPert PDF Reader Download

Alternatywne programy to często szansa na darmową, nierzadko lepszą i ciekawszą możliwość pracy z tymi samymi plikami. Jeśli więc nie chcemy korzystać z płatnych programów lub po prostu chcemy spróbować czegoś nowego, warto sięgnąć o alternatywny odpowiednik. W przypadku przeglądarek plików PDF, taką alternatywą jest program Expert PDF Reader.

Expert PDF Reader to kolejna już na rynku alternatywa dla komercyjnego programu Adobe Reader. Program zapewnia taką samą funkcjonalność, czyli przeglądanie plików w formacie PDF oraz kopiowanie wybranej zawartości tekstowej lub graficznej. Oczywiście to nie wszystkie zalety programu Expert PDF Reader.

Do dyspozycji użytkownika oddano również wiele funkcji edycyjnych i modyfikacyjnych, które mogą być bardzo pomocne przy pracy z wieloma plikami na przykład w firmie lub w domu, przy przesyłaniu wielu plików między komputerami. W firmie z pewnością przyda się funkcja tak zwanych pieczątek. Każdy przeczytany dokument można odznaczyć swego rodzaju pieczęcią, co może na przykład oznaczać odrzucenie, przyjęcie lub wysłanie do poprawki projektu czy umowy.

Oprócz tego możemy dodawać własne komentarze do takiego dokumentu, tworzyć lub kasować zakładki etc. Oczywiście nie ma możliwości edycji zawartości samego dokumentu. W porównaniu do pakietu Adobe Reader, program Expert PDF Reader jest dużo szybszy w działaniu, choć sporą wadą jest przede wszystkim brak polskiego języka, dlatego też interfejs osobom początkującym może wydać się skomplikowany.