Tlen Download

Komunikacja między ludźmi – to bardzo ważny aspekt nie tylko życia codziennego w realnym świecie, ale i w codziennym użytkowaniu komputera podłączonego do sieci Internet. E-maile, portale społecznościowe, fora internetowe, najróżniejsze czaty oraz co oczywiste, komunikatory internetowe. Jednym z najpopularniejszych jest z pewnością komunikator Tlen.

Tlen, to obok najpopularniejszego Gadu-Gadu, równie popularny i lubiany komunikator internetowy. Co prawda z GG korzysta dużo więcej osób, ale niezaprzeczalną zaletą komunikatora Tlen jest obsługa różnych protokołów, w tym również protokołu Gadu-Gadu. Co to oznacza? Otóż nie musimy instalować dwóch komunikatorów, gdyż za pomocą Tlenu możemy komunikować się ze wszystkimi użytkownikami nie tylko wspomnianej platformy Gadu-Gadu, ale również Jabber.

Oczywiście to tylko jedna z wielu funkcji komunikatora Tlen. Oprócz tego aplikacja obsługuje rozmowy głosowe i wideo, umożliwia przesyłanie obrazów i niewielkich plików, obsługuje awatary, emotikony i inne dodatki. Prowadzone rozmowy są szyfrowane, aby nikt niepowołany nie mógł naruszyć naszej prywatności. Ponadto mamy możliwość wysyłania darmowych wiadomości SMS oraz prowadzenia wieloosobowych konferencji .

Równie ciekawą funkcją jest wsparcie dla usługi Tlenofon, które oferują prowadzenie niedrogich rozmów telefonicznych z osobami na całym świecie. Nie zabrakło również obsługi pluginów i wielu dodatków. Warto jednak pamiętać, że program nie jest rozwijany tak dynamicznie jak choćby wspomniane Gadu-Gadu.