McAfee AntiVirus Plus Download

McAfee AntiVirus Plus to program antywirusowy chroniący użytkowników Internetu przed szkodliwymi wirusami, makrowirusami, robakami, trojanami czy apletami Javy i ActiveX. Ponadto skanuje pocztę przychodzącą i wychodzącą (POP3, SMTP), a także wykrywa aplikacje szpiegowskie.

Baza wirusów jest automatycznie i systematycznie aktualizowana, dając stałą pewność i poczucie bezpieczeństwa. Oprogramowanie na bieżącą poszukuje wirusów w trakcie otwierania, kopiowania i zapisywania dokumentów pochodzących z sieci. McAfee AntiVirus Plus jest skonturowany tak, by współpracować z Eksploratorem Windows i pakietem Microsoft Office, zapewniając ochronę danych i stabilne działanie komputera.

Przejrzysty interfejs nie wymaga profesjonalnej wiedzy od korzystającego, gdyż wszystkie ważne komunikaty i informacje wyświetlane są w oknie głównym programu.

Główne funkcje programu McAfee AntiVirus Plus: Technologia McAfee Active Protection, Anti-Virus/Anti-Spyware, Firewall, McAfee SiteAdvisor, Idle Timer & Scheduler, System Alarmów.