Kaspersky Anti-Virus Download

Kaspersky Anti-Virus to najnowsza wersja jednego z najbardziej bezpiecznych i stabilnych pakietów antywirusowych dostępnych na rynku. Nowa odsłona programu wprowadza szereg nowych zabezpieczeń, pozwalających nie tylko na zapewnienie maksymalnej ochrony przed nowymi definicjami wirusów, lecz także kładzie spory nacisk na bezpieczeństwo zakupów w sieci oraz wszelkiego rodzaju operacje bankowe, dokonywane przez Internet.

Na pierwszy plan wysuwa się technologia "Automatyczne zapobieganie exploitom". Jej zadaniem jest pełna ochrona aplikacji najczęściej podatnych na rozmaite ataki z zewnątrz. Osoby dokonujące regularnych transakcji bankowych oraz zakupów online, mogą teraz bez obaw korzystać z dobrodziejstw oferowanych przez płatności internetowe, dzięki wprowadzeniu funkcji "Bezpieczne pieniądze". Idąc za nowymi trendami, Kaspersky Anti-Virus 2013 został także dostosowany do interfejsu Modern. Dzięki kompatybilności z najnowszym systemem operacyjnym Windows 8, w błyskawiczny i intuicyjny sposób pozwala na poruszanie się zarówno po klasycznym, jak i dotykowym ekranie.

Cechy charakterystyczne pakietu Kaspersky Anti-Virus:

  • Najnowszy silnik antywirusowy, pozwalający na rozpoznanie ponad 125 tysięcy nowych definicji wirusów oraz szkodliwego oprogramowania każdego dnia.
  • Ochrona przed Phishingowymi stronami internetowymi: jak wynika z przeprowadzonych badań, ponad 40% Internautów obawia się zagrożenia spowodowanego przez fałszywe strony logowania do serwisów finanasowych oraz kont bankowych. Najnowsza technologia zastosowana w Kaspersky Anti-Virus 2013 chroni dane finansowe użytkowników przed przechwyceniem, a także informuje o podejrzanie działających stronach, symulujących właściwe adresy do których chcemy się zalogować.
  • Automatyczna ochrona przeciwko Exploitom: najnowsza wersja programu pozwala ochronić komputer narażony na codzienne ataki ponad 350 tys. Exploitów, czyli luk w zabezpieczeniach najczęściej używanych programów mających styczność z siecią. Na bieżąco uczy się kolejnych słabych punktów oprogramowania, niedopuszczając do powtórzenia ataków tą samą drogą.
  • Skuteczna ochrona przed Keyloggerami: dzięki nowej technologii, każdego dnia blokowanych jest ponad 58 tysięcy Keyloggerów, których celem jest przechwytywanie i kradzież informacji wprowadzanych przez użytkowników.
  • Udoskonalona ochrona rodzicielska: dzięki wprowadzeniu najnowocześniejszych filtrów, rodzice mogą być spokojni o treści przeglądane w Internecie przez dzieci. Wprowadzenie intuicyjnych ustawień sprawiło, że program automatycznie rozpoznaje strony internetowe na podstawie wybranych preferencji, udostępniając lub blokując je dzieciom.
  • Ochrona przed szkodliwym oprogramowaniem typu Daqu lub Flame: nowa technologia pozwala na bardziej precyzyjną ochronę przeciw wszelkiego rodzaju programom, których celem jest wykradnięcie poufnych danych użytkownika.
  • Rozbudowany moduł antyspamowy: dzięki technologii ułatwiającej skuteczną analizę zawartości skrzynki pocztowej, program błyskawicznie filtruje niepożądaną pocztę. Ponadto na bieżąco aktualizuje bazę danych nadchodzących wiadomości, nie dopuszczając do ponownego pojawienia się spamu.
  • Wsparcie Kaspersky Security Network: wykrywanie nowych wirusów w kilka sekund, ochrona użytkowników w czasie rzeczywistym, a także pełne wsparcie pomocy techcznicznej 24 godziny na dobę.