Adobe Flash Player Uninstaller Download

Program Adobe Flash Player Uninstaller, zgodnie ze swoją nazwą, ma tylko jedno przeznaczenie. Służy do odinstalowania Flash Playera z komputera. Po pobraniu i uruchomieniu Adobe Flash Player Uninstaller w ciągu kilku minut usuwa on wszystkie komponenty Flasha z systemu Windows. Programu nie trzeba instalalować, a jedynie uruchomić, po czym kliknąć przycisk "Odinstaluj" i poczekać, aż zmiany zostaną wprowadzone.

Flash jest już nieco przestarzałą technologią i wiele serwisów oraz usług świetnie radzi sobie bez niego. Nie musimy już mieć Flasha, aby oglądać wideo na YouTube czy przeglądać strony internetowe. Prócz tego warto zaznaczyć, że technologia ta ma wiele dziur i luk, które często wykorzystywane są przez wszelkiego rodzaju złośliwe oprogramowanie atakujące system Windows. Niekiedy Adobe Flash Player powoduje też błędy w pracy innych programów, przeglądarki internetowej itp. Dlatego czasami warto go całkowicie odinstalować chociażby po to, aby pobrać i uruchomić najnowszą wersję.

Adobe Flash Player Uninstaller jest zgodny zarówno z 32-bitową jak i 64-bitową wersją Windows. Flasha możemy usuwać również za pomocą innych programów, jakie znajdziecie w serwisie download.net.pl - chociażby CCleaner, Revo Uninstaller czy Total Uninstall. W odróżnieniu od tych programów Adobe Flash Player Uninstaller usuwa tylko samego Flasha z komputera.