Monitor Aukcji Download

Monitor Aukcji to darmowy program (występuje także w wersji płatnej z dodatkowymi funkcjami), który umożliwia monitorowanie najnowszych aukcji na Allegro i wyszukiwanie okazji cenowych. Użytkownik może w programie utworzyć filtr wyszukiwania, dzięki któremu możliwe jest automatyczne wyszukiwanie nowych, interesujących nas aukcji co 15 minut. Wszystkie wyniki wyświetlane są w wygodnej do przeglądania tabeli, której zawartość można sortować po nazwie lub np. cenie produktu.

Korzystanie z programu nie jest trudne dzięki łatwemu kreatorowi tworzenia kryterium wyszukiwania. Po uruchomieniu programu należy przejść do zakładki "Konfiguracja > Kryteria wyszukiwania" i utworzyć nowe kryterium. Aukcje mogą być wyszukiwane po słowach kluczowych (podobnie jak na Allegro, słowa mogą być wyszukiwane w samych tytułach lub także w opisach aukcji). Dodatkowo należy wybrać kategorię (bądź podkategorię), w której będą wyszukiwane aukcje. Wybieramy także okres, z jakiego aukcje nas interesują (np. wystawione w ciągu ostatniej godziny, dwóch, trzech, pięciu lub więcej).

Po zapisaniu filtru aplikacja automatycznie wyświetli pasujące aukcje do naszego kryterium. Aby wejść w wybraną aukcję i wziąć w niej udział, należy zaznaczyć ją na liście i kliknąć "Pokaż aukcję". Na samym dole okno Monitora Aukcji możemy także wybrać, z jaką częstotliwością mają być przeszukiwane oferty (w darmowej możemy przeszukiwać co 15 minut, co godzinę, co dwie lub co sześć).