Wondershare Dr.Fone for iOS Download

Wondershare Dr.Fone for iOS to rozbudowane narzędzie do odzyskiwania danych z naszego iPhone'a. Za jego pomocą możemy odzyskać zdjęcia, kontakty SMS-y, ustawienia Safari, historię połączeń czy notatki. Program jest płatny, jednak można skorzystać również z darmowej wersji trial.

Za pomocą Wondershare Dr.Fone for iOS możemy odzyskać skasowane dane z naszego iPhone'a. Wystarczy podłączyć urządzenie po kablu do komputera i uruchomić program. Klikamy zielony przycisk Scan Now, a następnie czekamy, aż program przeskanuje naszego iPhone'a w poszukiwaniu utraconych danych. Po zakończeniu pracy, w nowym oknie widzimy podgląd z ikonkami zdjęć, które można odzyskać. W lewym pasku menu dostępne są natomiast zakładki z poszczególnymi elementami do odsyskania. Możemy więc przejśc do sekcji SMS-ów, powiadomień czy skasowanych notatek.

Następnie zaznaczamy interesujące nas elementy - np. zdjęcia, które chcielibyśmy odzyskać. Po zakończeniu tego etapu, klikamy przycisk Recover u dołu Wondershare Dr.Fone for iOS. Zdjęcia, notatki czy ustawienia zostaną odzyskane i zapisane w naszym komputerze.