Toolwiz Time Freeze Download

ToolWiz Time Freeze to narzędzie, za pomocą którego możemy wprowadzić system w stan zastoju i instalować nowe oprogramowanie, dokonywać zmian w systemie oraz eksperymentować z komputerem, po czym po ponownym uruchomieniu wszystkie te zmiany zostaną utracone, a system będzie w takim stanie, jak przed włączeniem zatrzymywania czasu.

Time Freeze 2014 jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga zaawansowanej znajomości komputera. Interfejs jest intuicyjny i podzielony na kilka sekcji. Na samej górze znajdziemy przełącznik odpowiedzialny za Time Freeze (zatrzymywanie czasu). Możemy w tym miejscu także zaznaczyć opcję automatycznego aktywowania tej opcji wraz z uruchomieniem komputera.

Program posiada także funkcje utworzenia listy folderów i plików, których zawartość będzie zachowywana pomimo funkcji zatrzymywania czasu. Wystarczy dodać folder na listę, a program zadba, aby zawartość była zapisana. Miłym dodatkiem jest także możliwość zablokowania programu na hasło, dzięki czemu możemy go używać np. w przypadku udostępniania komputera osobom trzecim. Upewnimy się wtedy, że dane zainstalowane przez użytkowników zostaną usunięte po restarcie systemu i nikt nie będzie mógł tego zmienić w ustawieniach programu.