File Fisher Download

File Fisher jest darmową aplikacją, która umożliwia użytkownikowi zaprowadzić porządek na dysku w bardzo szybki sposób. Program pozwala na automatyczne kopiowanie plików określonego typu (z konkretnymi rozszerzeniami) do wybranych przez nas folderów. Dzięki temu użytkownik może szybko przenieść wszystkie dokumenty, zdjęcia czy obrazy z dużych katalogów do mniejszych, tematycznych folderów i uporządkować w ten sposób swój dysk.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i nie sprawi problemów nawet początkującym użytkownikom. Interfejs podzielony jest na kilka sekcji. Przede wszystkim należy najpierw wskazać folder źródłowy, z którego pliki będą wyodrębnione oraz folder docelowy, do którego określone pliki zostaną przeniesione. Następnie należy określić, jakiego rodzaju pliki mają być kopiowane. Możemy to zrobić wybierając jeden z predefiniowanych schematów - obrazy, muzyka, dokumenty, archiwa, pliki wykonywalne - lub wskazać samemu z listy rozszerzenia plików, które nas interesują.

Po wybraniu folderów i wskazaniu rozszerzeń plików, które mają być wyłowione z katalogu źródłowego, wystarczy, że klikniemy w przycisk Start. File Fisher rozpocznie proces skanowania katalogu źródłowego i wyodrębni z niego pliki pasujące do naszych wymagań, a następnie automatycznie przeniesie je do nowego folderu docelowego.