Skype Auto Recorder Download

SkypeAutoRecorder to darmowa, bardzo prosta w obsłudze aplikacja, za pomocą której możemy nagrywać rozmowy głosowe prowadzone przez komunikator Skype. Program synchronizuje się z komunikatorem Skype i automatycznie rozpoczyna nagrywanie w momencie, gdy rozpoczniemy rozmowę. Wszystkie nagrania tworzone są w formacie MP3 i przechowywane w folderze użytkownika.

Program nie posiada instalatora - po ściągnięciu należy go rozpakować, a następnie uruchomić z pliku EXE. SkypeAutoRecorder lokuje się w okolicach zegara systemowego, w zasobniku systemowym i możemy go rozpoznać po jednokolorowej ikonce. Przy pierwszym uruchomieniu należy w oknie Skype udzielić zezwolenia programowi na korzystanie z rozmów. Gdy to zrobimy, aplikacja będzie monitorować Skype’a i automatycznie nagrywać rozmowy. Domyślnie rozmowy są nagrywane w formacie MP3, w jakości 64kbps.

Ustawienia programu, dostępne z menu kontekstowego programu w zasobniku systemowym, pozwalają na zmianę jakości dźwięku (możemy nagrywać nawet w 320kbps) oraz dostosowaniu folderu, do którego mają być rozmowy zapisywane. Możemy także ustawić program w taki sposób, aby automatycznie uruchamiał się wraz z systemem, a także dodać poszczególnych znajomych na listę osób ignorowanych (jeśli nie checmy, aby rozmowy z nimi były nagrywane).