Razer Comms Download

Razer Comms to darmowa aplikacja do grupowych rozmów głosowych, stworzona przez firmę Razer, zajmującą się produkcją prestiżowych akcesoriów dla graczy. Aplikacja jest darmowym komunikatorem głosowym, który oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku oraz funkcje, które okażą się przydatne wszystkim graczom.

Razer Comms został stworzony od podstaw z myślą o graczach. Wykorzystano skomplikowane algorytmy dźwiękowe oraz ultra-szybkie serwery, aby zapewnić graczom bezproblemową komunikację głosową. Użytkownicy podłączają się do serwerów firmy Razer, a następnie tworzą własne kanały, na których rozmawiają ze znajomymi. Razer Comms posiada dodatkowe funkcje, które umożliwiają redukcję szumu, dzięki czemu nawet przy słabszych mikrofonach powinniśmy uzyskać dobrą jakość dźwięku.

Razer Comms umożliwia zarówno rozmowy grupowe, jak również prowadzenie dyskusji z pojedynczymi osobami. Zaletą jest również zintegrowanie programu z grami - od teraz możemy pożegnać się z kombinacją klawiszy ALT+TAB i przełączaniem na pulpit. Dzięki odpowiedniej nakładce, która wyświetla się w grach, Razer Comms daje możliwość na czatowanie i rozmawianie ze znajomymi bezpośrednio z gry. Wiadomości prowadzone na klasycznym czacie tekstowym będą widoczne w oknie gry, natomiast podczas rozmów głosowych możemy na bieżąco sprawdzać listę osób znajdujących się na wspólnym kanale.