SysMate Download

Sysmate to niewielki program, który okaże się przydatny zaawansowanym użytkownikom i osobom modyfikującym system w codziennej pracy. Za jego pomocą możemy w bardzo szybki sposób podmienić lub nadpisać pliki systemowe, nawet te, które są aktualnie w użyciu. O ile normalnie wymagane jest przypisywanie uprawnień dla każdego pliku z osobna, o tyle Sysmate nie wymaga dokonywania takich procedur. Wszystko odbywa się automatycznie, a podmiana pliku zajmuje kilka sekund.

Obsługa programu jest bardzo prosta, a interfejs intuicyjny. Po uruchomieniu programu od razu wiadomo, co należy zrobić. Użytkownik musi wypełnić dwa pola, w których należy wskazać plik, który chcemy podmienić oraz nowy plik, którym chcemy zastąpić plik systemowy. Po wskazaniu dwóch plików pozostaje tylko kliknąć w przycisk “Start”, a aplikacja automatycznie zajmie się kwestią podmiany plików oraz ustanowienia wszystkich potrzebnych uprawnień. Po ukończonym nadpisywaniu zostaniemy powiadomieni stosownym komunikatem o powodzeniu operacji.

W celu zapewniania ochrony i bezpieczeństwa, Sysmate automatycznie tworzy kopię oryginalego pliku w oddzielnym katalogu. Aby ją przywrócić, wystarczy, że ponownie użyjemy programu i wskażemy kopię naszego pliku do podmiany. Program w pełni wspiera systemy 32-bitowe i 64-bitowe i działa na wszystkich popularnych wersjach systemu Windows.