Cucusoft Net Guard Download

Cucusoft Net Guard to program, za pomocą którego możemy monitorować wykorzystanie łącza internetowego zarówno w domowej sieci lokalnej, jak również w większej sieci firmowej.

Za pomocą niewielkiej aplikacji Cucusoft Net Guard możemy analizować wykorzystanie łącza internetowego przez wszystkie urządzenia podłączone do tej samej sieci. Co ciekawe Cucusoft Net Guard to nie tylko monitoring – za pomocą wbudowanych opcji możemy przydzielić miesięczny limit transferu dla konkretnego urządzenia, jak również przeanalizować dokładny wykres transferu w danym miesiącu lub okresie czasu.

Za pomocą programu Cucusoft Net Guard sprawdzimy nie tylko, które urządzenie generuje największy ruch w sieci, ale również który program zużył największą część transferu. Oprócz tego możemy sprawdzić wszystkie aktywne połączenia wychodzące i przychodzące, wykorzystany przez każdy program lub połączenie transfer oraz wszystkie prędkości pobierania i wysyłania. Na deser dostajemy funkcję testu szybkości połączenia internetowego.