7 Taskbar Tweaker Download

7+ Taskbar Tweaker to bezpłatny program, który umożliwia dostosowywanie paska zadań w systemie Windows 7 i 8 do własnych preferencji. Za pomocą tego niewielkiego narzędzia zmienimy wiele ustawień, między innymi zdarzenia wywoływane przez użytkownika za pomocą myszki.

Program 7+ Taskbar Tweaker umożliwia zmianę reakcji systemu na podstawowe komendy wydawane przez użytkownika za pomocą myszki. Możemy na przykład zmienić reakcję na kliknięcie prawym lub środkowym przyciskiem myszki na pasku zadań, po przeciągnięciu elementu lub najechaniu na niego kursorem myszy. To jednak dopiero początek wszystkich funkcji.

Za pomocą programu 7+ Taskbar Tweaker możemy także dostosować zachowanie miniatur oraz przypiętych do nich aplikacji, jak również zmienić ustawienia funkcji scalania i grupowania elementów. Za pomocą aplikacji stworzymy także wolną przestrzeń oraz ukryjemy nielubiany przez wielu użytkowników przycisk „Pokaż pulpit”. Interfejs programu jest bardzo prosty w obsłudze, zaś sam program nie zmienia nic w rejestrze systemowym.