Device Doctor Download

Device Doctor pozwala zapomnieć o kłopotliwych aktualizacjach sterowników do kart graficznych, dźwiękowych oraz innych podzespołów zainstalowanych w komputerze. Webowa baza aplikacji obejmuje ponad 13 mln urządzeń i jest codziennie powiększana.

Aby skorzystać z potencjału programu wystarczy po jego uruchomieniu kliknąć przycisk Begin scan. Device Doctor przeanalizuje podzespoły peceta oraz zainstalowane w systemie sterowniki. Na tej podstawie przygotuje listę z możliwymi aktualizacjami.

Zalety programu to olbrzymia baza sterowników (ma ponad 3 TB), obsługa praktycznie każdego znanego producenta laptopów i dekstopów, mały apetyt na zasoby systemowe oraz mała ilość miejsca zajmowana na dysku (10 MB), wysoka wydajność (skanowanie urządzeń zajmuje kilka sekund).

Sterowniki da się pobierać i instalować zbiorczo, co oszczędza nasz czas. Informacje o nowych wersjach są dostępne od razu po wydaniu. Mamy więc gwarancję, że nasz komputer używa najlepszych driverów. Device Doctor w pełni obsługuje zarówno platformy 32-bitowe, jak i 64-bitowe.