Shutdown Win 8 Download

Shutdown Win 8 to mała aplikacja, którą docenią wszyscy użytkownicy mający problem z przyzwyczajeniem się do nowego sposobu wyłączania, resetowania i usypiania komputera zaprezentowanego w systemie Windows 8. Program przywraca klasyczny widok zasilania znany z systemu Windows XP. Po zainstalowaniu aplikacji, w systemie zostaną utworzone odpowiednie odnośniki, przez które użytkownik może przywołać okno zamykania systemu.

Wywołanie menu wyłączania komputera może się odbywać na kilka sposobów. Przede wszystkim utworzony zostanie kafelek w nowym menu Start, po którego naciśnięciu wyskoczy znane klasyczne okienko, w którym użytkownik może wybrać, czy chce przełączyć komputer w stan oczekiwania bądź uruchomić ponownie lub zamknąć system. Możliwe jest również utworzenie skrótu w postaci ikony na pulpicie. Pozwala to na resetowanie oraz wyłączanie komputera bez potrzeby korzystania z ekranu startowego.

Ta niewielka aplikacja z pewnością okaże się przydatna dla wszystkich osób, które tęsknią za starym sposobem wyłączania komputera, a nowe wysuwane panele Windowsa są dla nich uciążliwe.