PowerTrader Free Edition Download

PowerTrader Free Edition to darmowa wersja programu zaprojektowanego z myślą o osobach inwestujących pieniądze na Giełdzie Papierów Wartościowych. Aplikacja posiada wszystkie niezbędne funkcje do zarządzania inwestycjami i przeglądania ostatnich notowań, jak również do nauki gry na giełdzie.

Główne okno programu wyświetla ogólne informacje, takie jak czas do rozpoczęcia sesji, stan rynku (tendencje rosnące, spadkowe), zmiany w indeksach polskich i zagranicznych czy też listę najwyższych obrotów. Użytkownik znajdzie tu również aktualny komentarz po sesji. Zakładka z notowaniami wyświetla świeże informacje o indeksach i akcjach. Znajdziemy tu tabele podzielone na indeksy polskie, zagraniczne, NewConnect, fundusze inwestycyjne i emerytalne jak również portfele i koszyki.

PowerTrader posiada także możliwość wykonania analizy technicznej konkretnych akcji za pomocą odpowiednich wykresów. Wystarczy wybrać odpowiednie notowania z listy, a program automatycznie utworzy wykres czasowy. Dostępne są różne rodzaje wykresów (liniowe, świecowe, słupkowe) jak również dziesiątki przeróżnych wskaźników technicznych (MACD, STS, RSI) oraz możliwość wyrysowania linii trendu. Analizy są zapamiętywane w programie, co jest zaletą, gdyż nie musimy jej wykonywać za każdym razem od początku.

Nie zabraknie również przeszukiwania informacji dotyczących poszczególnych spółek. Wybranie odpowiedniej spółki poskutkuje wyświetleniem w programie aktualności dotyczących zaznaczonej pozycji. Możemy w ten sposób śledzić wszystkie nowości. Program umożliwia zarządzanie swoim portfelem. Odpowiednia opcja z łatwością wyliczy zysk z inwestycji. W szybki sposób można przeglądać swoje inwestycje, transakcje oraz tworzyć wykresy uwzględniające działania inwestora. PowerTrader posiada przyjazny i łatwy w użyciu interfejs, który z pewnością usprawni i ułatwi dokonywanie inwestycji, jak również śledzenie ostatnich zmian na giełdzie. 

Uwaga! W programie należy utworzyć konto podczas pierwszego uruchomienia, aby móc korzystać z aktualnych, działających serwerów.