Subiekt GT Download

Subiekt GT to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych programów do obsługi działu sprzedażowego oraz handlowego w firmach, jak również do prowadzenia magazynu. Program pozwala na sprawne wspomaganie prowadzenia sklepów, punktów usługowych, serwisów naprawy oraz wszelkich działów handlowych. Charakteryzuje się dużą możliwością konfiguracji i dostosowania do własnych potrzeb, łatwością obsługi oraz licznymi funkcjami.

Subiekt GT umożliwia obsługę całej dokumentacji handlowej i magazynowej wraz z możliwością prowadzenia własnej bazy kontrahentów i klientów. Kartoteka pozwala zarówno na gromadzenie informacji o kontrahentach, jak również wspomaga obsługę klienta poprzez funkcje znane z programów CRM. Daje to możliwość przypisania pracownika firmy jako opiekuna klienta, ustawienie preferowanego kontaktu z kontrahentem, jak również ustalenie kilku opcji, takich jak zgoda na otrzymywanie poczty elektronicznej.

Program posiada funkcje katalogowania wszystkich towarów oraz usług oferowanych przez firmę. Do każdego dodawanego elementu można przypisywać szereg informacji, takich jak rodzaj produktu, stawka VAT, ceny (wraz z kalkulacją cen), kody kreskowe, miary, parametry, rabaty, przynależność do grupy, opis, jak również własne informacje (np. rok produkcji, zapach, kolor itp.). W dowolnej chwili możemy przeglądać kartotekę towarów i wprowadzać zmiany do wybranych produktów.

Subiekt GT umożliwia także obsługę płatności - przedpłaty, karty kredytowe, sprzedaż ratalna, zaliczki. Użytkownik może w każdym momencie przeglądać dokumentację handlową, wystawiać faktury oraz obsługiwać zamówienia (również z rezerwacją produktów). Program posiada także funkcje tworzenia statystyk, raportów oraz analiz na podstawie sprzedaży.

Zaletą programu jest również obsługa kasowa - Subiekt GT posiada wsparcie dla zewnętrznych urządzeń, takich jak kasy i drukarki fiskalne, urządzenia do etykietowania oraz odczytywania kodów paskowych oraz wiele innych).