Poligraf 2014 Download

Poligraf 2012 to bardzo rozbudowany program stworzony z myślą o firmach, których działalność związana jest z wytwarzaniem druku, czyli agencjami reklamowymi, drukarniami, wydawnictwami i innymi, które zaliczają się do tej specyfiki produkcyjnej. Aplikacja daje szybki dostęp do wszystkich zamówień, projektów, zleceń, klientów oraz faktur i usprawnia prace w firmach poligraficznych w taki sposób, aby pracownicy mogli lepiej kontrolować realizację zadań..

Interfejs programu wykonany został bardzo ładnie, posiada nowoczesny, minimalistyczny design. Charakteryzuje się łatwością w obsłudze oraz dużą przejrzystością dzięki starannie dobranej kolorystyce i oznaczeniu wszystkich zakładek odpowiednimi kolorowymi ikonami. To ogromna zaleta programu, która sprawia, że jest on przyjazny dla wszystkich użytkowników, bez względu na stopień zaawansowania.

Program pozwala na prowadzenie bazy wszystkich pracowników oraz kontrahentów. Proces dodawania nowego kontrahenta jest prosty i intuicyjny. Poza standardowymi informacjami o kontrahencie możemy również dodać listę osób kontaktowych, przypisać domyślną formę płatności wraz z numerem bankowym kontrahenta, określić jego należność do danej grupy (osoba prywatna, podwykonawca, dostawca, odbiorca itp.) oraz przydzielić opiekuna odpowiedzialnego za kontakt i obsługę klienta. W podobny sposób możemy tworzyć bazę pracowników z uwzględnieniem ich zarobków.

Główną funkcją programu jest obsługa zleceń. Ta również jest łatwa w obsłudze - wszystkie nowe zlecenia wpisujemy do programu przy pomocy prostego formularza. Podczas dodawania, użytkownik może przydzielić dane zlecenie do danego działu w firmie, a następnie przypisać konkretnych pracowników działu, którzy wykonają dane zlecenie. Możliwe jest również tworzenie wyceny dla klienta, a także definiowanie podzleceń nawiązujących do głównego projektu.

Aplikacja pozwala zarządzać planem produkcji poszczególnych działów firmy. Znajdziemy tu wszystkie zlecenie przypisane dla konkretnych działów z uwzględnieniem dat. Zamówione towary można automatycznie przyjąć do magazynu.. Za pomocą funkcji magazynu możemy stworzyć bazę oferowanych usług bądź materiałów (z podziałem na pełne produkty lub materiały składające się na jeden większy produkt), jak również obliczyć wartość poszczególnych materiałów bądź też dokonać remanentu.

Warto także wspomnieć o analizach i statystykach, które możemy szybko generować za pomocą bocznego panelu. Jednym kliknięciem utworzymy statystyki zleceń, przychodu, dochodu czy sprzedaży wg miast lub województw.