AOMEI Data Backuper Download

AOMEI Data Backuper to bezpłatne narzędzie do tworzenia kopii bezpieczeństwa całego systemu lub wybranych przez użytkownika danych na dysku komputera. Za pomocą programu stworzymy kopię zarówno całego dysku, jak również wybranej partycji, folderu, woluminu itp.

Bardzo przydatną funkcją programu jest możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa bez konieczności przerywania pracy. Interfejs programu jest bardzo prosty i czytelny, zaś wszystkie poszczególne funkcje posegregowane są w zakładkach. Wśród nich znajdziemy narzędzia odpowiedzialne za tworzenie oraz przywracanie kopii bezpieczeństwa, klonowanie partycji lub dysków etc.

Tworzenie i przywracanie kopii bezpieczeństwa jest bardzo proste, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy z pewnością poradzą sobie ze wszystkimi opcjami. Co ciekawe, podczas przywracania zapisanej kopii, po zamontowaniu obrazu w wirtualnym napędzie, możemy wybrać elementy, które chcemy skopiować.

Ponadto program AOMEI Data Backuper pozwala na tworzenie przyrostowych lub różnicowych kopii zapasowych, kompresję i szyfrowanie obrazów dysku, jak również sprawdzanie integralności czy podział zapisanej kopii na mniejsze elementy. Narzędzie poradzi sobie z większością napędów: IDE, SATA, SCSI, SSD, zewnętrzne dyski USB, RAID itd. Jeśli chodzi o systemy plików, AOMEI Data Backuper obsługuje FAT16, FAT32, NTFS, ReFS, Ext2/3, i ExFAT.