Driving Speed 2 Download

Driving Speed 2 to w pełni bezpłatna gra, która polega na braniu udziału w wyścigach samochodowych na specjalnych torach. Pomimo, że gra jest darmowa, to trzeba przyznać, że twórcom udało się ją zrealizować naprawdę dobrze pod względem graficznym. Do tego na uwagę zasługuje solidnie opracowany system kierowania autem, dzięki czemu całość sprawia dobre wrażenie.

Do dyspozycji gracza zostały oddane 4 samochody typu muscle, wyposażone w silniki o dużej pojemności i charakterystyczne brzmienie, którymi możemy się ścigać po 2 specjalnie przygotowanych trasach z maksymalnie 11 przeciwnikami jednocześnie. Osiągnięte w grze wyniki na poszczególnych trasach możemy publikować do internetowej bazy, w której porównamy swoje osiągnięcia z innymi graczami. Najnowsza wersja gry posiada także tryb mistrzostw, w którym zdobywamy nagrody, odblokowujemy samochody i nowe części oraz zdobywamy pieniądze na naprawy.

Pojazdami sterujemy klasycznie, za pomocą klawiatury, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby podłączyć pada bądź kierownicę – Driving Speed 2 posiada wsparcie dla wszystkich urządzeń tego typu i umożliwia samodzielne przypisywanie klawiszy do określonych funkcji. W grze możemy ścigać się z przeciwnikami kierowanymi przez komputer, jak również przeciwko prawdziwym graczom dzięki opcji multiplayer. Z trybu wieloosobowego możemy skorzystać zarówno poprzez sieć lokalną LAN lub poprzez Internet (musimy znać adres IP hosta).