Slender: The Eight Pages Download

Slender: The Eight Pages to oryginalna gra stanowiąca połączenie psychologicznego horroru z gatunkiem survival horror (Silent Hill, Fatal Frame). Naszym zadaniem jest odnalezienie tytułowych ośmiu stron, które zlecone są przez tajemniczą postać. Siłą tego tytułu jest klimat, trzymający w napięciu do ostatnich minut. Wraz z zebraniem każdej strony, mamy coraz mniej czasu na odnalezienie kolejnych.

W trakcie przemierzania świata Slender: The Eight Pages, odnajdujemy różnego rodzaju wskazówki, pozwalające dotrwać do końca rozgrywki. Co więcej, jeśli nie zmieścimy się w wyznaczonym czasie, to możliwe jest niewykonanie zadania w całości. Zaowocuje to zmianę prowadzenia fabuły, przez co grę można kończyć wielokrotnie, odkrywając nowe sekrety.

Gra Slender: The Eight Pages cechuje się schizofrenicznym przedstawieniem akcji z pierwszej osoby, zaś do dyspozycji bohatera oddano latarkę o krótkim zasięgu. W celu odnalezienia wszystkich stron, będziemy podążać po opuszczonym lesie w nocy lub zamkniętych kompleksach budynków. Po drodze nie zabraknie momentów trzymających w napięciu, które w dużej mierze nakręcane są przez mroczną oprawę muzyczną i dźwięki znane z thrillerów.