CopyTrans Manager Download

CopyTrans Manager to bardzo przydatny i co najważniejsze bezpłatny program, za pomocą którego możemy zarządzać plikami zapisanymi na urządzeniach firmy Apple, takimi jak iPod Nano, iPod Touch, iPod Touch 2G i 3G, iPod Nano, iPod Classic, iPod Video iPod Shuffle, iPod Mini, iPod Photo, iPhone, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPad etc.

Program CopyTrans Manager pozwala zarządzać zasobami na urządzeniach marki Apple bez konieczności włączania programu iTunes, który zabiera dość dużą ilość zasobów i niekiedy spowalnia działanie systemu operacyjnego. Za pomocą programu CopyTrans Manager możemy synchronizować wszystkie zapisane na urządzeniu pliki audio i wideo, jak również podcasty czy książki.

Oprócz tego możemy tworzyć lub edytować istniejące już playlisty, importować okładki, wyszukiwać muzykę etc. Na deser dostajemy możliwość odtwarzania plików z poziomu programu. Co ciekawe, instalacja programu jest również możliwa wtedy, gdy na dysku komputera nie mamy zainstalowanego programu iTunes – w takim wypadku niezbędna jest instalacja sterowników do urządzeń firmy Apple.