Need for Speed Most Wanted demo Download

Need for Speed Most Wanted to jedna z najpopularniejszych części serii Need for Speed. Twórcy w tej części postanowili powrócić do korzeni i zaimplementować to, co graczy cieszyło w pierwszych częściach gry, czyli pościgi policyjne. Nie zapomniano jednak o dotychczasowym dorobku, a zwłaszcza o serii Underground skupionej na nielegalnych wyścigach i tuningu, zatem w Most Wanted również nie zabrakło charakterystycznego klimatu ulicznych wyścigów.

Podobnie, jak w poprzednich seriach Need for Speed, również i tym razem będziemy musieli udowodnić, że jesteśmy numerem jeden wśród kierowców. Na gracza czeka kilka trybów wyścigów (z okrążeniami, na pojedynczym odcinku) oraz mnóstwo samochodów (developerzy uzyskali odpowiednie licencję, dlatego nazwy marek i modeli są zgodne z rzeczywistymi odpowiednikami). Nie zabrakło również tuningowania pojazdów - możemy ulepszać moc samochodu, montować spojlery, zmieniać kolor, zakładać nowe felgi, opony itp. Możliwości z pewnością nie zabraknie.

Grafika stoi na wysokim poziomie, wszystkie pojazdy wykonano z dbałością o szczegóły, a tła i krajobrazy są przyjemne dla oka. Podobnie jak w innych odsłonach tej znakomitej serii, naszym potyczkom i pościgom będzie towarzyszyć składanka energicznych kawałków, które dodadzą dodatkowego klimatu. Usłyszymy utwory takich wykonawców, jak The Prodigy, Mastodon, Celldweller, Lupe Fiasco, Static-X czy też Disturbed