Burn4Free DVD Burning Download

Burn4Free DVD Burning to bezpłatna aplikacja, za pomocą której nagramy dowolną płytę CD lub DVD z filmem, muzyką, filmami etc. Program jest bardzo łatwy w obsłudze, zaś intuicyjne menu pozwala nawet początkującym użytkownikom wykorzystać wszystkie oferowane przez program możliwości i funkcje.

Program Burn4Free DVD Burning współpracuje praktycznie ze wszystkimi dostępnymi na rynku nagrywarkami i bez problemu poradzi sobie z takimi płytami, jak CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW oraz DVD-RAM. Co prawda po instalacji naszym oczom ukaże się anglojęzyczny interfejs, ale bez żadnego problemu możemy pobrać polski pakiet językowy z sieci. Burn4Free DVD Burning to bardzo dobre narzędzie, które umożliwia nagranie płyty Audio CD w takich formatach, jak WAV, WMA, MP3, MP2, MP1 i OGG.

Na pierwszy rzut oka wygląd okna programu może wydawać się nieco dziwny, ale po chwili przyzwyczajenia wszystko wraca do normy, zaś obsługa staje się intuicyjna. Jeśli jednak korzystanie z programu Burn4Free DVD Burning nadal sprawia problemy, możemy w każdej chwili przełączyć się na tryb „Easy Mode”.